Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Arabus_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Arabus
Nick Administratora, który banował: Wstyd ( @ wstyd)
Kiedy to się stało?: dziś przed popołudniem (31.01.2024)
Opis sytuacji: W dniu dzisiejszym pobrałem baritone, w celu skopania działki z kamienia, skopałem kilka pięter za co najmocniej przepraszam, zachowałem się nie odpowiednio w stosunku do serwera, graczy oraz administracji, w związku z czym proszę o przebaczenie. 

więcej grzechów nie posiadam, za wszystkie żałuję i obiecuję poprawę 
NIE WARTO BYŁO 
Screen bana

image.png.00450b17c119686b677791df83f74cec.png

 

edit: dodaje ss

Edytowane przez Arabus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kara nadana jak najbardziej słusznie, tymbardziej, że przyznałeś się do posiadania modyfikacji. Jest to najmniejsza możliwa z wymierzonych kar zgodna z taryfikatorem. Dodam jescze, że twoja działka oraz stan konta został nienaruszony.

  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wstyd napisał:

Witam! Kara nadana jak najbardziej słusznie, tymbardziej, że przyznałeś się do posiadania modyfikacji. Jest to najmniejsza możliwa z wymierzonych kar zgodna z taryfikatorem. Dodam jescze, że twoja działka oraz stan konta został nienaruszony.


Witam, ja rozumiem że kara jest słuszna, jak najbardziej. Dlatego napisałem tą apelacje, w celu jej skrócenia lub usunięcia. Jako zadość uczynienia mogę wpłacić jakąś kwotę na fundacje charytatywna lub wesprzeć serwer zakupem np rangi. 
 

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Jakikolwiek zakup rangi w ramach wdzięczności za skrócenie blokady nie wchodzi w grę, bo serwer nie ma jakichkolwiek opcji wykupienia się z bana.

Kara jest i tak łagodna z uwagi na Twoje przyznanie. Działkę i stan konta dzięki temu zachowałeś, wróć po banie bez żadnych niedozwolonych modyfikacji i graj uczciwie.
Tak jak napisałeś ,,Nie warto było''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...