Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: _Kijuu (na obecnej edycji grałem pod nickiem mergani_)

Nick Administratora, który banował: berkowskyy, xXOskar

Kiedy to się stało?: Sprawa dotyczy dwóch albo i trzech ostatnich edycji

Opis sytuacji: Więc zacznijmy od początku... 2 edycje temu dużo rozrabiałem oraz cwaniakowalem na serwerze. Zarząd zagroził mi permem jeśli się nie opanuje, wszystko pięknie ładnie aż zaczęła się poprzednie edycja. W pierwszy tydzień poprzedniej edycji korzystałem z cheatow auto join i anty afk aby wbić sobie topczas na serwerze, czego żałuję (byly to pierwsze 3 dni edycji). Administrator xXOskar aby sprawdzić wiarygodność cheatow w wieczór albo noc wywalał mnie z serwera wraz z  Nolifequ który pytał mnie czy żyje (sprawdzałem w logach). Administracja dotrzymała słowa i za ten czyn poleciałem na perma, szkoda bo serwer moze nie jest najlepszy ale lubiłem tą atmosferę oraz graczy z którymi się tam trzymałem. Odczekałem swoją karę i wróciłem na obecnej edycji 19 grudnia pod nickiem mergani_ o którym nikomu nie mówiłem. Zacząłem więc dodawać znajomych z którymi wcześniej w miarę dobrze się trzymałem, wszystko było okej do czasu gry zaprosiłem do znaj a4_ (wtedy modchata) któremu ujawniłem swoją tożsamość. Po chwili dostałem perma od berkowskyy z dopiskiem "szkodzenie serwerowi" po napisaniu odwołania od tego bana dowiedziałem się, że decyzja o "przejściu (jak to nazwała administracja) bana" była podjęta jeszcze na poprzedniej edycji więc nie kłóciłem się juz o to. Po upływie tego czasu sądzę, że dwie edycje za anty afka to stanowczo za dużo szczególnie ze bany są ciągle przedłużane, obecnie w moim województwie są ferie zimowe i nie ukrywam ze miło by było spędzić czas przed komputerem tak samo jak kiedyś. 

 

Jeśli administracja rozważy to podanie pozytywnie to prosiłbym tez o unbana na dc oraz ts.. :)

Smacznego jajka

 

Screen bana: Niestety nie jestem w stanie ich teraz znaleźć, w razie potrzeby mogę później głębiej poszukać i podesłać 

  • Wow 1
  • Haha 1

IMG_20230301_172411.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Siema.

 

Zapomniałeś dodać, że robiłeś też wiele MultiKont oraz  pisałeś z nich na chacie rzeczy, które nie powinny się tam znaleźć w momencie w którym jak twierdzisz "odczekiwałeś blokadę".

 

Wielokrotnie omijałeś system blokad, obrażałeś Administrację oraz tak jak sam przyznałeś korzystałeś z niedozwolonych modyfikacji. Dostałeś blokadę taką o jakiej zostałeś poinformowany rozmawiając z Zarządem.

 

Uważam, że czas który minął to zbyt mało aby dać Ci szansę i sprawdzić czy faktycznie się zmieniłeś.

 

Twoje odwołanie mnie niestety nie przekonuje, ale decyzję podejmie osoba, która będzie to odwołanie rozpatrywać, powodzenia.

Edytowane przez DzakPlak_

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DzakPlak_ napisał:

 

 

Zapomniałeś dodać, że robiłeś też wiele MultiKont oraz  pisałeś z nich na chacie rzeczy, które nie powinny się tam znaleźć w momencie w którym jak twierdzisz "odczekiwałeś blokadę".

 

Fakt, robiłem też nie jedno, bo kilka multikont z których robiłem różne nie zbyt mądre rzeczy, ale to również nie jest powód do perma na prawie trzy edycje, uważam że powinna mi zostać dana ostatnia szansa którą bym dobrze wykorzystał.

 

6 minut temu, DzakPlak_ napisał:

Wielokrotnie omijałeś system blokad, obrażałeś Administrację oraz tak jak sam przyznałeś korzystałeś z niedozwolonych modyfikacji. Dostałeś blokadę taką o jakiej zostałeś poinformowany rozmawiając z Zarządem.

Wciąż podtrzymuję zdanie, że za te wszystkie błędy które popełniłem kara nie powinna być aż tak długa

IMG_20230301_172411.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Ale przecież już grałeś (i nawet grasz) na serwerze na kontach: Kazociak_, ambrella, golonka i kalesonybabci, o tym już zapomniałeś?

  • Przytulas 1
  • Haha 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

[10:52:48] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Gracz] _Kijuu: wesołych swiat pozniej wam z klaunem przyniesiemy prezenty ?

[10:51:41] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Gracz] _Kijuu: az administracja przestanie plakac ze szkodze serwerowi

 

Oprócz perma za "antyafka" pozapominałeś o innych Twoich przewinieniach. Nie wykluczaj faktu nękania administracji wchodząc na serwer i wysyłając nasze dane osobowe.  To świetny dowód na to, że próbowałeś wbić szpileczkę komuś w adm (mało kto się tym przejął, ups) oraz niedojrzałość, z której jeszcze nie wyrosłeś. (szkoda)

 

Dziękuję za potwierdzenie Twoich dwóch kont, o których również nie wspomniałeś w odwołaniu! Widzisz jak szybko znaleźliśmy wspólnie kolejne powody? Opisujesz siebie w tym odwołaniu jakbyś był niewinny i mało co zrobił, a te najważniejsze rzeczy pominąłeś. (oczywiście mówię o samym odwołaniu, nie odpowiedzi na komentarze pod nim)

 

Weź sobie odpocznij inaczej w te ferie niż siedząc przed komputerem i graniem na "może nie najlepszym serwerze" - na pewno są inne warte uwagi ;)

  • Superka 3
  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Mk, udostępnianie danych osobowych administracji itd. zostało zrobione gdy miałeś bana to wątpie, że coś się u ciebie zmieniło. Nie próbuj się "odegrać" na administracji po zapewne odrzuconym odwołaniu i spróbuj chociaż tą edycje nie odwalać gdy na twoim koncie widnieje perm, a administracja z pewnością się przekona, że nie będziesz odwalał jak wcześniej. Do odrzucenia

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nawet kim ty byłeś, ale piszą do mnie chłopy, że niby na serwerze jestem, a ja wiem, że mnie nie ma i ktoś się perfidnie podszywa - dlatego, Panie Kolego, jestem za odrzuceniem.

  • Superka 6

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak normalnie bym się z kazociakiem nie zgadzał. To tu ma absolutną racje (niemożliwe) nie dość że się podszywałeś pod byłego H@ to jeszcze robiłeś zwyczajnie ferment na serwerze. Miałeś skrajnie lekceważące spojrzenie wobec kar które ci groziły i które były wydawane. 

W odwołaniu brak skruchy i chociaż większej części twoich wyczynów.
Oczywiście za odrzuceniem. 

  • Superka 2

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Myślę, że sprawa została rozwiana. Dopóki nie będziemy mieć pewności o szczerej chęci powrotu bez robienia jakichkolwiek dram ( a zważywszy na Twoje znajomości o to będzie ciężko) nie widzimy możliwości powrotu z blokady, przynajmniej na tej edycji.

  • Superka 3

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

image.png

  • Superka 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...