Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Czystek

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): _3stek_
Propozycja dotyczy (tytuł): /lic wyjdz
Opis propozycji: Proponuje, żeby dodać wyjście z licytacji pod komendą /lic wyjdz. Myślę, że wiele osób wkurza, wkurzało i będzie wkurzać cały chat zaspamiony przez 2 minuty wiadomościami o licytacji w której de facto nie bierzesz udziału od tych 2 minut. Wiadomo, że jak się wygrywa ten item to nie można wyjść z licytacji. Takie osoby by były zaznaczone na inny kolor lub by znikały.
Dodatkowe SS'y: Zbędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że propozycja zbędna, a do licytacji dołączasz sam więc masz świadomość, że będą ci te komunikaty wyskakiwały. A też specjalnie niektórzy podbijają cenę, żeby ktoś kupił jakiś przedmiot drożej. Do odrzucenia

  • Przytulas 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. To drobnostka, ale przydatna. Nieraz brałam udział w licytacji, do której przyłączało się x osób i kiedy ja odpuszczałam na pewnej kwocie, ona nadal trwała przez dłuższy czas, zaśmiecając przy tym chat. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Jestem tego samego zdania co Dominik. Licytując sam decydujesz się na spam na chat i taki jest urok licytacji. Nie chcesz spamu - nie bierzesz udziału w licytacji. Do odrzucenia 

Edytowane przez Koriksss
  • Superka 2

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Drobnostka, ale jaka istotna. Oczywiście pomyślimy nad tym i sprawdzimy, co da się z tym zrobić ;)

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_oczekuje.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Administrator
Admin

propozycja_akceptowane.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...