Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

UwUnikus3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: UwUnikus
Nick Administratora, który banował: berkowskyy
Kiedy to się stało?: 07.01.2024
Opis sytuacji:

Szanowna Administracjo,

Chciałbym wykorzystać moje prawa do odwołania się od bana, po prostu chciałbym przeprosić za moje błędy które popełniłem podczas mojej rozgrywki. Niestety jak to powiedział słynny były przewodniczący rady ministrów "kto umrze to umrze i trudno", odwołując się do tego cytatu są pewne wyniki niektórych sytuacji na które jako zwykli ludzi nie mamy wpływu. Skusiła mnie chęć posiadania pieniędzy oraz rządza władzy. Nie zmienia to faktu że wyrażam najszczerszą skruchę i przepraszam. Na koniec chce dodać że lwia część moich pieniędzy zarobiona była w sposób legalny i zgodny z regulaminem.

P.S.

Nie chodzi mi o zdjęcie bana całkowicie a nieco skrócenie kary.

Screen bana

image.thumb.png.2e96e22e99a6bcd1dac9127e42560d5a.png

Edytowane przez UwUnikus3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Odwołania generowane AI są nisko punktowane kolego

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Witam

Popieram zdanie osób wyżej. Dodatkowo jeszcze ostatnio pisałeś, że ban jak zwykle za niewinność, więc po prostu odsiedź to co musisz i wracaj do rozgrywki po banie. Za odrzuceniem 

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...