Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

PankoFranko


pankofranko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: PankoFranko
Nick Administratora, który banował: nolifequ
Kiedy to się stało?: w dniu 10.1.2024 o godzinie 17:7
Opis sytuacji: zostałem podejrzany o kradzież  shulkera i po 10 min dostałem bana . chociaż go nie posiadałem , nie mam go w enderchescie i w żadnych i skrzyniach . do tego u mlodego bubra bardzo duzo osób kopie :/ wiec kto inny mógł to zrobic 


Screen banaimage.thumb.png.942a0f2ac36b68d11be7bb90ed910107.png

Edytowane przez wikkiaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Już wyjaśniam, bo może masz słabą pamięć. Piszesz, że ktoś inny to mógł zrobić, a przyznałeś się, że to ty go zabrałeś.

image.png


Po tym jak zabrałeś go z łącznika działki mlodybubr poszedłeś na działkę do swojego kolegi Jezykq_yt i tam go postawiłeś, po czym kolega go zakopał w kamieniu na dole swojej działki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia

Administracja wszystko widzi więc na marne takie kłamanie, w dodatku pierw kłamiesz, że tego nie zrobiłeś poczym jednak się przyznajesz. Następnym razem po prostu użyj głowy i nie kradnij na czyichś działkach skoro ktoś daje ci zarobić pieniądze.

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Wyraźnie widać, że ukradłeś shulkera. Powody podały osoby wyżej. Mimo to jest promyk nadziei na to, że częściowo skrócą Ci karę (albo dla twojego kolegi). 

To tyle. 

Pozdrawiam.

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Podzielam zdanie Dominika. Nieładnie skłamałeś i okradłeś działkę. Ja bym nie liczył na skrócenie kary. Do odrzucenia 

  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, pankofranko napisał:

Czy ktoś powyżej svipa może powiedzieć czy mamy usuwane działki za to ?? 😮💨Screenshot_2024-01-01-15-21-05-44_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.thumb.jpg.ab93357a4a7dea5170f5c71d0cb05425.jpg

Za kradzież na działce Twoja działka nie jest usuwana, szczególnie że dostałeś bana tylko na 24h. 

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...