Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kary grzywny


czlowiek_kamien

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): czlowiek_kamien
Propozycja dotyczy (tytuł): Wprowadzenia kar grzywny
Opis propozycji: Chodziłoby o to żeby wprowadzić kary grzywny za naruszenia regulaminu, te kary mogłyby być wymierzane zamiast bana za naruszenia mniejszej wagi takie jak drobne oszustwa, kradzieże itp. grzywna by była pobierana za karę z konta ukaranego, gdyby gracz nie miał majątku wystarczającego na pokrycie grzywny zaproponowanej przez administracje to by dostawał normalnego bana. 
Dodatkowe SS'y: nie trzeba

  • Nie ośmieszaj się 2
  • XD 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie jest takie coś potrzebne, a jak już nie byłyby to małe kwoty. Administracja nie zgodzi się na wprowadzenie takiego czegoś, bo jest to coś na podstawie okupu, stały i bogaty gracz nie dostanie bana, a nowy, który się dopiero uczy dostanie. Do odrzucenia

  • Like 1
  • Dislike 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Dokładnie tak jak napisał Dominik. Zarabiasz 100kk, pobierasz x-raya i nie można Cię za niego ukarać, trochę bez sensu. Do odrzucenia. 

  • Superka 1
  • Dislike 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna propozycja i totalnie bez sensu. I tak za niektóre cheaty (głównie za nie przyznanie się ale still) i takie tam jest zabierana połowa stanu konta jak i usuwana działka więc ta propozycja jest totalnie od czapy. W dodatku dominik ma rację bo nowi gracze nie mają aż tyle pieniędzy co ci z tophajs więc byłoby to mega niesprawiedliwe. Na nie.

  • Superka 1
  • Dislike 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie. Za odwalanie i nieprzestrzeganie regulaminu najbardziej sprawiedliwą formą są bany. Dominik dobrze napisał, że ci z topkihajsu mieliby tak naprawdę przyzwolenie do robienia dymów, bo co im kara kilkudziesięciu tysięcy?

  • Superka 1
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Siema, złamałem x podpunktów, 4 razy znalazłem villagerów na x-rayu, zwyzywałem adm 2 razy, 5 razy stworzyłem mk z których zarobiłem na kare "grzywny" i mogę dalej grać na serwerze. To samo z siebie głupio brzmi, a jeszcze jakby zostało to dodane to na nic nie można by było wychodzić na pvp bo już by Cię ktoś na chetach zabijał. No chyba jest znane tu moje zdanie czyli na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2024 o 19:06, Czani napisał:

Dziwna propozycja i totalnie bez sensu. I tak za niektóre cheaty (głównie za nie przyznanie się ale still) i takie tam jest zabierana połowa stanu konta jak i usuwana działka więc ta propozycja jest totalnie od czapy. W dodatku dominik ma rację bo nowi gracze nie mają aż tyle pieniędzy co ci z tophajs więc byłoby to mega niesprawiedliwe. Na nie.

Bez sensu jesteś ty idioto :)

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 20% za niestosowne zachowanie do innych Użytkowników. //aversh

  • Nie ośmieszaj się 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czlowiek_kamien napisał:

Bez sensu jesteś ty idioto :)

Na to są procenty za obrazę gracza a ja poczułam się urażona nie pozdrawiam 

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak wyżej, jestem na nie. Nie było by to sprawiedliwe i co najważniejsze "normalne". Na kompletnie żadnym serwerze nie spotkasz się z takim czymś. Ktoś gra więcej ktoś mniej. Gracz 1 ma np. 100k a gracz 2 ma 5k. Ten pierwszy pobiera np. Killaure i praktycznie nic nie straci, a ten drugi jeśli złamie regulamin, (tak oczywiście zdarzać się nie powinno 💜) to traci więcej niż ten który pobrał np. Coś większego. Pamiętajmy ze wszyscy są równi 💜.

 

Milkaa!

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po większym namyśle przypomniałem sobie o zasadzie w serwerach minecrosoftu o tym, że nie można kupować unbanów, a za coś takiego serwer może zostać zamknięty z góry. nie wiem czy to działa tylko za ub za realne pieniądze czy te w grze też

Pozdrawiam Czystek

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2024 o 21:54, _3stek_ napisał:

Po większym namyśle przypomniałem sobie o zasadzie w serwerach minecrosoftu o tym, że nie można kupować unbanów, a za coś takiego serwer może zostać zamknięty z góry. nie wiem czy to działa tylko za ub za realne pieniądze czy te w grze też

Pozdrawiam Czystek


Chodzi o realne pieniądze.

Pomijając fakt euli, to propozycja bez sensu. System banów,mute oraz upomnień dostatecznie dobrze rozwiązuje problemy, do odrzucenia.

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
Admin

Nie będę nawet tego komentował.

  • Superka 1
  • XD 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...