Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_pro8l3m_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: pro8l3m
Nick Administratora, który banował: nie wiadomo
Kiedy to się stało?: 19.20
Opis sytuacji: misslcikilem wystawilem czaszke szkieleta podpisana jako czarna czaszka zdobyta z gracza za milion. chcialem wycofac oferte ale ktos juz zalicytowal i nie bylo mozliwosci, pisalem do tej osoby czy chce spowrotem pieniadze to nie dostałem odpowiedzi. Prosze o szybką i skuteczna odpowiedz
Screen bana: ..image.png.3c5fc94900a61f8caed68267624ec2ce.png

Edytowane przez _pro8l3m_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to trochę słaba sytuacja. Gracz mógł nie doczytać i dlatego zakupił przedmiot jednak ty nie możesz w taki sposób podpisywać przedmiotów, których nazwy mogą być mylące dla gracza.

Plus karę wydał ci admin aversh.

 IMG_7256.thumb.jpeg.390c5c6b388536005485ffb1f602bb24.jpeg

Wymiar kary jak dla mnie jest okej zwłaszcza jak nie ma na serwerze aktualnie głów czarnego szkieleta aż tak dużo. Ino neutral.

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Wystawianie na licytację przedmiotów o mylącej nazwie, tak jak było to w Twoim przypadku jest zabronione i trzeba liczyć się z ewentualną blokadą. Dziwi mnie fakt, że w ogóle nazwałeś zwykłą głowę szkieleta jako "Głowa czarnego szkieleta". Nie jest to co prawda zakazane, ale jeśli się już decydujemy na takie działania, to trzeba uważać co się wystawia na licytację i jakie to może nieść za sobą konsekwencje. Kara to raptem 12h, więc nie widzę sensu jej skracać czy odwoływać. Na przyszłość musisz być po prostu bardziej uważny na to co robisz i jakie rzeczy wystawiasz na licytacje.

Odwołanie odrzucam

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...