Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

/slub tp zablokuj


Dz1d4_131

Wyróżnione odpowiedzi

  • Admin Forum
Admin Forum

Witam

 

Teoretycznie wystarczy nie brać ślubu z osobą, której nie ufasz, ale faktycznie w niektórych przypadkach taka opcja się przyda. 

Za zakceptowaniem 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw

Jak komuś nie ufasz to nie bierz z nim ślubu, kolejna komenda do  zapychania serwera, która by nic nie wnosiła

  • Superka 2
  • Like 2

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę żebyś po prostu wziął ślub z osobą, której ufasz, a nie która mogłaby to wykorzystać do np. zabicia cię. Komenda byłaby zbędna i mało osób by z niej korzystało, reszta powodów wyżej. Do odrzucenia

  • Like 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Zawsze biorę ślub z zaufaną osobą, z którą często teleportujemy się do siebie, niezależnie od tego, gdzie się obecnie znajdujemy. Imo można ew. dodać komendę, która to zablokuje dla tych, którzy tego chcą, a nie ogólnikowo dla wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
Admin

Biorąc ślub jesteś w pełni świadomy i odpowiedzialny za swoją drugą połówkę. Jak to bywa w małżeństwach, od niej nie uciekniesz!

  • XD 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...