Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DoktoreD

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): DoktorekD
Propozycja dotyczy (tytuł): Łódki
Opis propozycji: Dodanie 1 łódki do łowiska na ryby bez mozliwości pływania ale z możliwością wejścia do łódki był by to fajny sposób na oczekiwanie aż ktoś wejdzie z niej żeby szybko przed innym graczem wskoczyć do niej.
Dodatkowe SS'y: ...

  • Dislike 1
  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem!

 

Łódka fajny pomysł, ale biorąc pod uwagę że proponujesz dodanie tylko jednej  jest to bezsensowna propozycja. 

Odnosząc się do słów;

" Z możliwością wejścia do łódki był by to fajny sposób na oczekiwanie aż ktoś wejdzie z niej żeby szybko przed innym graczem wskoczyć do niej."

Będzie to zwykłe, bezsensowne narzędzie sporów pomiędzy graczami.

Jestem na nie.

Edytowane przez Graaczyk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Hej!

Dodanie takiej łódki na swój sposób ułatwiłoby robotę cziterowi z autofishem. Jak dobrze wiemy żeby łowić trzeba co jakiś czas się ruszyć/płynąć łódką, a tutaj piszesz o braku takiej możliwości, przez co trzeba by było wyłączyć tę blokadę przed cziterami (wiadomo można wyjść i wejść do łódki, jednak tak jak napisał kolega wyżej, tworzyły by się tylko niepotrzebne spory przez to, że jest tylko jedna sztuka). Dlatego jestem za odrzuceniem.

 

Edytowane przez Koriksss
  • Like 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Administrator
Admin

Ryby można również łowić na /warp s, gdzie łódkę możesz sobie postawić gdziekolwiek chcesz ;)

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...