Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Adi_345


Adi_345

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Adi_345
Nick Administratora, który banował:  Nolifeq
Kiedy to się stało?: ... 23.12.2023 o godzinie 17:40
Opis sytuacji: to było takie coś że byłem na parkourze i powiedziałem Adminom że nie chce mnie tepnąć  na checkpointa jak moja siostrę i jakąś dziewczynę. nie chce tepnąć i powiedziałem Administracji o tym i mnie zbanowali xD i pisze ze niby multikonta+5 a nawet mam tylko 1 konto inne ale nawet nie grałem w realcraft.pl tamtym kontem wiec nwm co wy robicie że za nic banujecie Nolifeq to wogóle  by wszystkich banował.! myślę że też naprawicie błędy realcraft.pl na następny event.    Wesołych świąt
Screen bana1275981265_Zrzutekranu2023-02-17213058.thumb.png.2c37f276449c5be1aea0dfc67d6d1f94.png

Edytowane przez Adi_345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Blokadę otrzymałeś wczoraj za tworzenie multikont, napisałeś nawet od niej odwołanie.
Tutaj będzie rozpatrzone:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Powielenie odwołania.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...