Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

doskona1e

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: doskona1e
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: 2023-12-22 23:51:13
Opis sytuacji: dnia 23.12 dostałem bana za za Omijanie systemu blokad co było bardzo głupie. Dostałem bana na głównym koncie (doskona1e) za x-raya zależało mi na znalezieniu w podziemiach skrzynek z Prochem Kościami i Pajęczyną, żeby zyskać więcej kasy. Moje zachowanie było bardzo nie odpowiednie i mało myślne. Jest mi głupio z tego powodu i zależy mi na dalszej rozgrywce na serwerze jako normalny gracz bez niedozwolonych modyfikacji takich jak właśnie x-ray. Przepraszam za wczorajszą rozmowę na TS, byłem pod wpływem emocji, nie chciałem nikogo urazić ani doprowadzić do złego nastawienia. Są święta i bardzo proszę o rozpatrzenie mojego odwołania gdyż zależy mi na pograniu w sylwestra i przerwie świątecznej. 
Screen banaimage.png.774590d18e02086619de61e088334135.png

Edytowane przez doskona1e
  • Superka 5
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Doberek!

Jak dla mnie x-ray to x-ray i nie ma co gadać. Sam ostatnio przewaliłem pewną sytuacje. Mimo wszystko nie stworzyłem mk i wytrzymam. 
 Do Ciebie jako persony, mam też średnie nastawienie, niby nie stoczyliśmy wielu integracji, a wręcz prawie 0, po za jedną, gdzie gadałem podajże z graczem wicuniu na publicznym kanałem. Ja na chwilę wszedłem do innych osób, a ty zacząłeś go pouczać i powiedziałeś kluczowe słowa "Ja już tu nie gram", po tych słowach faktycznie widziałem Cię rzadziej na serwerze, co nie zmienia faktu, że nadal wchodziłeś i grałeś. Dlatego mam do Ciebie mieszane uczucie. Jestem NEUTRAL, bo kto wie, czy twoje emocje są szczere

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, CzystekGaming napisał:

Dzień Doberek!

Jak dla mnie x-ray to x-ray i nie ma co gadać. Sam ostatnio przewaliłem pewną sytuacje. Mimo wszystko nie stworzyłem mk i wytrzymam. 
 Do Ciebie jako persony, mam też średnie nastawienie, niby nie stoczyliśmy wielu integracji, a wręcz prawie 0, po za jedną, gdzie gadałem podajże z graczem wicuniu na publicznym kanałem. Ja na chwilę wszedłem do innych osób, a ty zacząłeś go pouczać i powiedziałeś kluczowe słowa "Ja już tu nie gram", po tych słowach faktycznie widziałem Cię rzadziej na serwerze, co nie zmienia faktu, że nadal wchodziłeś i grałeś. Dlatego mam do Ciebie mieszane uczucie. Jestem NEUTRAL, bo kto wie, czy twoje emocje są szczere

Nie pouczałem, ale podszedłem do rozmowy dorośle. Tłumaczyłem mu, żeby nie obrażał moich znajomych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się kim jestem lub jak moje emocje wyglądają to zapraszam na dc RealCrafta! ❤

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo !

Nie rozumiem, skoro dostajesz bana za cheaty, następnie zakładasz nowe konto (mk).

Jawnie łamiesz zasady regulaminu serwera. Następnie tłumaczysz się tym, że jest ci głupio.

Ciężko jest  mi się także, odnieść  do słów cytuję "Przepraszam za wczorajszą rozmowę na TS, byłem pod wpływem emocji, nie chciałem nikogo urazić ani doprowadzić do złego nastawienia." 

Ale śmiało mogę zaproponować tezę, że chciałeś się odwołać na teamspeaku a rozmowa, nie przebiegła w pokojowym nastawieniu. 

Następnie skwituję słowa, cytuję ; "Są święta i bardzo proszę o rozpatrzenie mojego odwołania gdyż zależy mi na pograniu w sylwestra i przerwie świątecznej".  Nie jest to solidny argument, przypomnę że dwa razy złamałeś regulamin. 

Mogę na koniec dodać od siebie, pracuj nad samokontrolą. Ponoszenie się na momentalnej fali emocjonalnej, nie jest dobrym posunięciem.   

Wyciągnij wnioski,  z swojego  postępowania. Odczekaj dłuższy okres i postaraj się zmienić na lepsze, a także spróbować napisać odwołanie ponownie. 

 

Jestem na nie

Powodzenia, trzymam kciuki i mam nadzieję że zrozumiesz co zrobiłeś źle.

Pozdrowionka 

 

Edytowane przez Jagiellon
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Bana postanowiliśmy skrócić do 2 tygodni, ostrzegamy, że jest to ostatnia szansa :)

  • Superka 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
uMqzDLw.gif

Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę!

Miłej gry!

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...