Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Adi_345

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...
Nick Administratora, który banował: ...
Kiedy to się stało?: ...
Opis sytuacji: ...
Screen bana: ...

Nick zbanowanego: Adi_345
Nick Administratora, który banował: Nolifeq
Kiedy to się stało?:  dzisiaj
Opis sytuacji: to było takie coś miną mi ban za niby oszustwo jak to był handel dozwolony. ale już przejdę do tego zablokowania to było takie coś przyjechał kuzyn który kocha realcraft i chciał zagrać a ja powiedziałem że bana mam za nic a on poszedł komputer odpalił a ja na dole siedziałem i rozmawiałem a on tworzył konta bo mi powiedział puźniej i doztałem zablokowany na serwerze za niby multikonta ale nic nie zrobiłem tylko mój kuzyn
Screen bana: niestety nie umiem dawać skreenów przesłał bym ale nie umiem :(

  • Skull 3
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi_345 napisał:

Nick zbanowanego: ...
Nick Administratora, który banował: ...
Kiedy to się stało?: ...
Opis sytuacji: ...
Screen bana: ...

Nick zbanowanego: Adi_345
Nick Administratora, który banował: Nolifeq
Kiedy to się stało?:  dzisiaj
Opis sytuacji: to było takie coś miną mi ban za niby oszustwo jak to był handel dozwolony. ale już przejdę do tego zablokowania to było takie coś przyjechał kuzyn który kocha realcraft i chciał zagrać a ja powiedziałem że bana mam za nic a on poszedł komputer odpalił a ja na dole siedziałem i rozmawiałem a on tworzył konta bo mi powiedział puźniej i doztałem zablokowany na serwerze za niby multikonta ale nic nie zrobiłem tylko mój kuzyn
Screen bana: niestety nie umiem dawać skreenów przesłał bym ale nie umiem :(

Ojojojoj kolego. Piszesz podanie na modchata a tu takie wybryki: MK to poważne wykroczenie.

Poza tym odwołanie zwyczajnie napisane na kolanie. Niski poziom ortografii i interpunkcji. Sposób pisania sugeruje mi, że masz 10 lat.

Czekamy na decyzję kogoś z góry.

Pozdrawiam

  • XD 1

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Podanie napisane jakbyś wcale nie chciał wytłumaczyć sytuacji, tylko nieudolnie próbował usprawiedliwić tworzenie multikont.
Historia z kuzynem, to słaba linia obrony. W Twoim przypadku najlepiej byłoby się przyznać i zapewnić, że więcej po otrzymaniu blokady nie będziesz robił mk.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Tworzenie MK i wymyślanie historii z kuzynem to dowód na brak dojrzałości i zrozumienia swoich czynów. Blokada została wydana w pełni prawidłowo.

 

Jednakże, ze względu na świąteczne okoliczności doszliśmy wspólnie do wniosku, że z blokady permanentnej zmieniamy Ci ją na 7 dni z powodem „Omijanie systemu blokad”. Jeżeli będziesz nadal wchodził na serwer z innych kont dostaniesz ponownie perma i nie będzie możliwości się od tej decyzji odwołać.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
uMqzDLw.gif

Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę!

Miłej gry!

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...