Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Bossarena a PVP


MajonezPL

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): MajonezoPL
Propozycja dotyczy (tytuł): Wyłączenie PVP na Boss arenia
Opis propozycji: Witam,   Propozycja dotyczy wyłączenia PVP na bossarenie bo się odechciewa tam chodzić. Albo co drugi dzień żeby nie było pvp.   Już są miejsca gdzie jest pvp i na boss nie potrzeba gdyz idąc na niego nie mozna w ogole sie pobic z bossem lecz tylko z spocencami ktorym nie wystarcza juz warp s.  Zamiast bic bossa bija tylko graczy do tego jeszcze pare ludzi w grupach się rzuca na jednego  :)) .  Jest to bezsens pvp z bossem. Albo bijemy siebie albo bossa wiec nie trzeba tam pvp :)
Dodatkowe SS'y: zbedne

  • Superka 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
58 minut temu, MajonezPL napisał:

Twój nick (z serwera): MajonezoPL
Propozycja dotyczy (tytuł): Wyłączenie PVP na Boss arenia
Opis propozycji: Witam,   Propozycja dotyczy wyłączenia PVP na bossarenie bo się odechciewa tam chodzić. Albo co drugi dzień żeby nie było pvp.   Już są miejsca gdzie jest pvp i na boss nie potrzeba gdyz idąc na niego nie mozna w ogole sie pobic z bossem lecz tylko z spocencami ktorym nie wystarcza juz warp s.  Zamiast bic bossa bija tylko graczy do tego jeszcze pare ludzi w grupach się rzuca na jednego  :)) .  Jest to bezsens pvp z bossem. Albo bijemy siebie albo bossa wiec nie trzeba tam pvp :)
Dodatkowe SS'y: zbedne

Propozycja do odrzucenia, jest już ułatwienie a propo dmg na Boss arenie. Został on zmniejszony o 50%. Wystarczy jakiś tani set i długo pożyjesz otrzymując obrażenia od graczy. 

  • Dislike 1
  • Bleh 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koriks_ napisał:

Propozycja do odrzucenia, jest już ułatwienie a propo dmg na Boss arenie. Został on zmniejszony o 50%. Wystarczy jakiś tani set i długo pożyjesz otrzymując obrażenia od graczy. 

tak bylem wlasnie. w tanim secie diax i chcialem dojsc do bossa to nawet nie doszedlem bo 3 juz sie rzucilo zeby mnie zabic takze takie mi walki bossa. 

Chociaz co drugi dzien zeby bylo wylaczone bo tak to jest bez sensu tam chodzenie

 

Edytowane przez MajonezPL
  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Teraz, MajonezPL napisał:

tak bylem wlasnie. w tanim secie diax i chcialem dojsc do bossa to nawet nie doszedlem bo 3 juz sie rzucilo zeby mnie zabic takze takie mi walki bossa. 

Chociaz co drugi dzien zeby bylo wylaczone bo tak to jest bez sensu tam chodzenie

 

Ale to nie tylko gracze mogli Cię bić. Boss będąc w tanim secie (nawet ten łatwy) bije 5/6 serc, gracze prawie nic. To, że pvp będzie wyłączone nic Ci nie da, ponieważ Boss ma Cię na 2 strzały. 

  • Bleh 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koriks_ napisał:

Ale to nie tylko gracze mogli Cię bić. Boss będąc w tanim secie (nawet ten łatwy) bije 5/6 serc, gracze prawie nic. To, że pvp będzie wyłączone nic Ci nie da, ponieważ Boss ma Cię na 2 strzały. 

Tyle że znów ci to powtarzam nawet nie udało się dojść do bossa bo zaczęli bic. Boss tez pluł dzis ogniem z jednej strony gdzie był A gdzie ja byłem? Widzialem dobrze jak dostaje od gości mieczem.

 

Gnojby czy jakos tak mnie zaciukal  ostatnim strzałem 😒

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
4 minuty temu, MajonezPL napisał:

Tyle że znów ci to powtarzam nawet nie udało się dojść do bossa bo zaczęli bic. Boss tez pluł dzis ogniem z jednej strony gdzie był A gdzie ja byłem? Widzialem dobrze jak dostaje od gości mieczem.

 

Gnojby czy jakos tak mnie zaciukal  ostatnim strzałem 😒

No oki, nawet jeśli, to dalej podtrzymuję swoje zdanie, że tak jak jest powinno zostać. 

  • Dislike 1
  • Bleh 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK ponieważ te pvp nie ma sensu na boss arenie, dlatego że mamy bić sie z bossem a nie z graczami.  Wystarczy ze jest pvp na surowcowej.

 

Edytowane przez _Zsip
  • Superka 3
  • Like 1
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Według mnie pvp na Boss Arenie jest bezsensu ponieważ tak jak to MajonezoPL ujął nie da się spokojnie pobić bossa gdyż oczywiście rzucają się ludzie jak wściekłe zwierzęta na graczy, którzy chcą na spokojnie spróbować swoich sił przeciw bossowi  więc nawet nie ma frajdy z bicia bossa skoro jest pvp między graczami tam.

  • Superka 3
  • Like 1
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również jestem na tak, ponieważ pomimo zmniejszonych obrażeń nadal jest szansa, że to właśnie gracz zabije gracza. Nie ma żadnej frajdy z bicia bossa. Osobiście wolałabym zostać zabita nawet 10 razy przez niego niżeli raz przez przysłowiowego spoceńca, który lata z grupą i bije tych, którzy zbliżają się do celu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem przeciwny propozycji. Mimo wszystko pvp między graczami jest po to by walka z bossem nie zmieniła się w dps'owy wyścig na to kto dobije bossa. A tak zdobywanie żetonów wiąże się z ryzykiem (które i tak jest teraz mniejsze) jak i nakłania graczy do współpracy między  sobą by się zorganizować na taki wypad na bossa.

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
Admin

Patrząc po zmianach na BossArenie a dacie, w której propozycja została dodana, uważam, że zmiany dokonane w sprawie Bossa, czyli to co mamy teraz jest jak najbardziej okej. Obrażenia są minimalne, praktycznie nie ma szans na zabicie a pvp jedynie służy do tego, żeby sobie nawzajem przeszkadzać. Nie może być za łatwo na arenie.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...