Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

HERBER__


HERBER

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: HERBER__
Nick Administratora, który banował: DzakPlak
Kiedy to się stało?: Dnia dzisiejszego - 12 grudnia 2023 roku
Opis sytuacji:

     Szczęść Boże, dzień dobry

Tym oświadczeniem chciałbym uświadomić jakże to wspaniałych ludzi formujących serwera "zarząd",
że rekrutowani do administracji ludzie takowej przejść pomyślnie nie powinni.
Także ubiegam się odblokowania na serwerze Discord, jako że kara wydana została, przez młodocianego trepa, inadekwatnie.
Cały post jest równocześnie zapytaniem, skargą, odwołaniem jak i opinią.
Niestety kategorii o takowej nazwie nie znalazłem, więc wylosowałem takową, dzięki memu temperamentowi ustawiania kart tarota.

Ostatnio zostałem ukarany, jednak będąc utrudzony pracą, nie znalazłem wolnego terminu, by dowiedzieć się za co sankcja została w ogóle nadana.
Było to wyciszenie na okres 7 dni.
Tu pojawia się moje pierwsze pytanie.
Chciałbym dowiedzieć się konkretnie, za jakie me to zachowanie zostałem ukarany, proszę także o uzasadnienie długości kary cytując odpowiedni punkt taryfikatora.
Proszę o to, ponieważ wiele razy w ostatnim czasie, zniewalający swym bystrookiem nadzorcy, raczyli obsypywać mnie durnymi odpowiedziami, jakoby kary były wydawane według taryfikatora kar i regulaminu.
Jak łatwo się domyślić, podważam to zdanie. Wielokrotnie prosiłem decydentów jak i wyżej postawionych w zarządzie, o uzasadnienie werdyktu i powodu, dla którego został wydany.

Tak też stało się i tym razem. Tu na wstępie pragnę oznajmić że DzakPlak nie nadaje się na członka administracji.
Z tego co zdołałem się dowiedzieć podczas konwersacji na serwerze, osobnik ten nie ma ukończonego nawet 16 roku życia.
Jeśli jednak to nie prawda, dostrzegam nieprawidłowość między liczbą zapisaną w delikwenta dokumentach, a mentalnymi umiejętnościami.
Z tym człowiekiem niestety próba prowadzenia jakiejkolwiek zrozumiałem dla obu stron konwersacji kończy się klęską, a nie wynika ona jedynie z niezawrotnej prędkości skurczów sarkomerów znajdujących się jegomościa paluszkach. Jednak muszę klarownie skrytykować, że nad tym ubolewam. Niedoczekanie me gdy czekam 2 minuty, widząc te praśnie skaczące przy moim polu tekstowym kropeczki, aż otrzymam kilkuwyrazową odpowiedź, nie mającą żadnego sensu, a na domiar złego, pojawi się w niej parędziesiąt błędów językowych jak i składniowych.
Wspomniany przeze mnie, upominał mnie dzisiaj bezpodstawnie o zakończenie konwersacji, z powodu mego zachowania.
Gdy zapytałem, a pytanie ponawiałem, nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.
Po dalszej konwersacji zdołałem domyślić się co nieudolnemu stróżowi prawa może kłopotać umysł.
Począłem wyrażać się bardziej kurtuazyjnie, co było ciężkie zważając na fakt, że moje wcześniejsze wiadomości już stały na niemal tego największym stopniu.
Niestety mym oczom po krótkawej wymianie informacji ukazała się pustka - ban na serwerze discord.
Tutaj także proszę, o osobne uzasadnienie wymierzonej kary.
Wiedząc, że z tą osobą dogadać się nie sposób postanowiłem napisać w sprawie uzasadnienia do z lekka lepiej myślącego Koriksa.
Ten jednak okazał się oddawać w całości swym ciągotką lub innym dziwacznym zjawiskom, ponieważ nie zdołał mi odpowiedzieć żadną wiadomością.

Problem administracji jest szerszy. Nie ogranicza się jedynie do niesprawiedliwości wymierzonych we mnie czy moich spoufalonych.
Powtarzając się, uważam, że granica wiekowa, od której przyjmowani są użytkownicy do posady w administracji powinna zostać podniesiona (chyba że ten przypadek jest wyjątkiem od normy, czego nie rozumiem, wtedy należy granicy tej się bezwzględnie przestrzegać). 
Członkowie administracji niestety mają tendencję do wywyższania się nad innymi użytkownikami. Tego też pojąć w stanie nie jestem.
Czy wydaje im się może, że mając rangę na serwerze discord czy minecraft, stają się ludźmi lepszymi, mądrzejszymi?
W obu środowiskach, czy to grach czy jakichś małych społecznościach na komunikatorze, posiadane statusy w żaden sposób nie warunkują wartości człowieka.
Nietzscheańska idea podziału ludzkiego na tych pod niebiosa wsławionych i tych do chlewa się nadających z mody wyszła ponad 100 wiosen temu.
Członkowie administracji wielbią się w rozdawaniu kar, jednak uzasadnienie ich jest dla nich bardzo przykrą trudnością. 
To nie powinno mieć miejsca, administrator nadając kare zgodnie z taryfikatorem powinien być na tyle kompetentny by w razie pytań wyjaśnić przyczynę nadania kary, wskazać punkt regulaminu jak i taryfikatora na jakim się opiera jak i nawet wskazać wiadomości, które uznał za winne.
To jedne z moich sugestii, proszę o ich rozpatrzenie.
Pragnę także prosić o większe przyjrzenie się wszystkim grupowiczom z tego namiętnego kółeczka a w szczególności umiłowanemu DzakowiPlakowi.
Administracja jest niejako wizytówką serwera. Jeśli pokazuje ona umiejętność prowadzenia konwersacji na poziomie nieuczków szkoły podstawowej oraz umiejętność logicznego myślenia i łączenia faktów na poziomie zbliżonym do zygoty, nie jest to dobry zwiastun dla przyszłości serwera. 
Kto jest temu winien? Nie wiem, choć się domyślam.


Pozwólcie o wielmożni, że przejawie swój głód nad wyraz ciekawością spowity, gdyż niesprawiedliwość na większą skalę się tamtego wieczora rozprzestrzenić raczyła.
Proszę o wyjaśnienie, w taki sam sposób jak poprzednie wspomniane przeze mnie sytuacje, ukarania użytkownika fr0nuke.
Sytuacja miała miejsce w tym samym czasie co pierwsza opisana przeze mnie kara. On także dostał bana na 7 dni.
Zdaję sobie sprawę z tego, że napisał on odwołanie, jednak nie zostało ono rozpatrzone poprawnie z powodu chryjowatego pośpiechu decydującego administratora.
Niezrozumienie mogło być także spowodowane zamętem wprowadzonym przez Koriksa, który sam nie rozumiejąc powodu odwołania, przedstawił jakieś zachowania z przeszłości, nie mające żadnego wpływu na omawianą wtedy sytuację.

 

Sprawą, która powinna niezwłocznie ulec zmianie jest powszechna tendencja administratorów do nadinterpretacji głoszonych przeze mnie jak i innych użytkowników prawd.
Nieodpowiednie słowa są wciskane w me usta, a możliwość wyjaśnienia ich głębszego sensu jest mi prędko odbierana. 
Administracja powinna przestać doszukiwać się na siłę niepoprawności w wiadomościach. Nie rozumiem dlaczego mam cierpieć z powodu ich wyimaginowanych parafiańszczyzn.


Proszę, by mój wpis rozpatrzył administrator kompetentny, nie mający żadnych kompleksów związanych ze swą osobowością.
Zapraszam do okazywania aprobaty w komentarzach.


Screen bana: Proszę o wytłumaczenie w jaki sposób mam wykonać screena bana skoro zostałem zbanowany. Jasne jest chyba, że niestety nie mam dostępu do chatu. Bot także nie wysyła żadnej wiadomości prywatnej.

Edytowane przez kkrzychu
  • Przytulas 1
  • Wrr 1
  • Nie ośmieszaj się 2
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Czas na piękną rozprawkę. 

Zacznę od tego, że to nie pierwsze twoje przewinienie. Nie raz zostałeś upominany przeze mnie albo przez @DzakPlak_albo @Koriks_ abyś przestał pisać niesmaczne rzeczy na czacie. IMG_5894.thumb.png.c88d5aa5fd57c164eb1a7b4b8af27bed.pngIMG_5896.thumb.png.4c73424e945ea58609a6c8d25b11c753.pngIMG_5897.thumb.png.e07ef11990ece8533cc6883bd2242e0c.pngIMG_5898.thumb.png.e369ccbe91d56ee49ecb24daa14de570.pngIMG_5899.thumb.png.edcd74ee1d886f72c200809d02356d61.pngIMG_5900.thumb.png.ae74b7321be196a143433510682fbaf9.pngIMG_5901.thumb.png.70d8079abece52c3e880e5726be82433.pngIMG_5902.thumb.png.a6eab3bcade2f4f442d427bda4f921f9.png

IMG_5903.thumb.jpeg.69ba1c942c3174aeb806a29c8c88c63d.jpegIMG_5904.thumb.png.daccc4d0cd3221e2172d6a790bdfc776.png

 

Na prawdę nie wiem jak mamy ci przemówić do rozsądku z tym abyś przestał pisać takie czy też inne niestosowne rzeczy na czacie. Upominanie cię non stop nie ma już sensu gdy ty ponownie wracasz i sprawiasz kłopoty. 

My jako administracja na discordzie nie jesteśmy już w stanie dawać ci zwykłych upomnień bo po prostu to na ciebie nie działa. Nawet w tym odwołaniu piszesz jakieś poematy, które nie trzymają się totalnie niczego byle żeby coś napisać, zamiast ująć wszystko w 5-10 zdaniach. Nie "filozofuj" więcej tylko skończ pisać głupoty na czacie a kar nie będzie.

Tu także widać jak pokazujesz swoje niedojrzałe zachowanie:

 

Odwołanie jest totalnie DO ODRZUCENIA 🙂

  • Superka 3
  • Haha 1
  • Thinking 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Jeżeli masz problemy ze zrozumieniem przekazu Administracji polecam udać się do specjalisty (okulista- oczy, psycholog/psychiatra - głowa, podstawowa wiedza i kultura: rodzice i nauczyciele). Nie jesteśmy od tego, żeby Was wszystkiego uczyć. Po przeanalizowaniu Twojego zachowania, bana wydłużam do startu nowej edycji jednocześnie informuję, że jakiekolwiek odstępstwo od normy w wykonaniu Twoim, czy Twoich ziomków będzie skutkowało blokadą pernamentną dla Waszej grupy.

  • Superka 7
  • Like 1
  • Przytulas 1
  • Haha 1
  • XD 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

  • Superka 6

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...