Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

TomekOfficial01


TomekOfficial01

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: TomekOfficial01
Nick Administratora, który banował: kkrzychu
Kiedy to się stało?: o godzinie 16:00 dnia 10.12.2023
Opis sytuacji: Przyznaje się do korzystania z X-ray, lecz był to tylko texture pack a nie program do cheatów, i chciałbym skrócić bana lub unbana ponieważ chciałbym jeszcze przed końcem edycji zrobić na serwerze dużo rzeczy, edycja kończy się 16.12.2023 czyli jeden dzień po moim unban więc raczej nie będę mieć czasu na zrobienie rzeczy które chce jeszcze zrobić, i obiecuję usunięcie x ray i nie korzystanie z x ray na serwerze RealCraft, mam nadzieję że dostanę unbana lub skrócenie bana ponieważ gram na serwerze RealCraft Codziennie, i jest to mój ulubiony serwer. To tyle, jeszcze raz przepraszam za korzystanie z X-ray.
Pozdrawiam Tomek.
Screen bana: ...

Screenshot_1.png

Edytowane przez TomekOfficial01
Chciałem dodać jeszcze jedną rzecz
  • Thinking 1
  • Idk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś najmniejszą karę za cheaty-taką samą jak za przyznanie więc to nic nie zmienia, x ray w txt czy w paczce cheatow niczym sie nie rozni wiec nie ma to znaczenia. Poczekaj sobie tydzien do nowej edycji i zacznij przygodę z grą na nowo poniewaz teraz i tak bys stracil progres

do odrzucenia

  • Superka 1

IMG_20230301_172411.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, WinnerIsK_ napisał:

Dostałeś najmniejszą karę za cheaty-taką samą jak za przyznanie więc to nic nie zmienia, x ray w txt czy w paczce cheatow niczym sie nie rozni wiec nie ma to znaczenia. Poczekaj sobie tydzien do nowej edycji i zacznij przygodę z grą na nowo poniewaz teraz i tak bys stracil progres

do odrzucenia

Podzielam zdanie kijka, w tym przypadku txt= program, jest to xray, Dostałeś karę minimalną za Cheaty (Przyznanie), nie usunięto Ci działki, połowy stanu konta, niestety nie da się skrócić blokady. Nie czituj, bo od teraz w Twoim wypadku kara za czity będzie się powielać.  Do odrzucenia.

Pozdrawiam!!
 

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, TomekOfficial01 napisał:

Przyznaje się do korzystania z X-ray, lecz był to tylko texture pack a nie program do cheatów

Nie ma znaczenia, czy używałeś x-raya w formie txt czy jako modyfikacji. Sam przyznałeś się do posiadania tej modyfikacji, więc działki i stan konta nie zostały usunięte. Obserwowałem cię przez pewien czas i zauważyłem, że korzystasz z x-raya, do którego później się przyznałeś.

Chwilę po banie na koncie głównym, utworzyłeś multikonto, które zostało pernamentnie zablokowane. Tworzenie kolejnych multikont będzie skutkować zmianą blokady na koncie głównym na Omijanie Systemu Blokad.

Jestem za odrzuceniem odwołania. 

  • Superka 2

image.png.273d0a273566627390ffca6d81b0a73a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypiszę to w podpunktach bo będzie mi łatwiej

1. Cheat w txt to też cheat

2. Nic przydatnego na tej edycji byś nie zrobił patrząc że zacząłeś na niej grać 8 dni temu a zaraz koniec. Możesz się wykazać na nowej edycji

3. Grasz od kilku dni więc a często każdy gra na początku codziennie. (Podpunkt dodany tak o chyba)

4. Administracji nie interesuje w odwołaniach to, że to twój ulubiony serwer. Podlizywaniem nie skrócisz sobie bana.

 

Moim zdaniem do odrzucenia

 

  • Superka 1
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Tworzenie multikont, żeby grać na serwerze po otrzymaniu blokady wyklucza Cię z możliwości starania się o skrócenie blokady.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...