Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Możliwość ucieczki z pvp


Koriksss

Wyróżnione odpowiedzi

  • Admin Forum
Admin Forum

Twój nick (z serwera): Koriksss
Propozycja dotyczy (tytuł): Możliwość ucieczki na spawn pvp poprzez perłę 
Opis propozycji: Witam, z racji iż dostałem informacje, że to nie jest żaden błąd przychodzę z króciutką propozycją. Polega ona na tym, aby nie było możliwości ucieczki perła na spawn /warp s. Jak dobrze wiemy po wpisaniu /warp s na jego spawnie nie możemy używać pereł, jednak sama teleportacja na niego perłą jest już możliwa spoza lini (podczas pvp), co według mnie jest mało korzystne i na pewno znacznie wpływa na rozgrywkę odbywającą się poza linią. 
Dodatkowe ss'y: Zbędne 

  • Thinking 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KidMod

No nie jest to na pewno fajne, gdy bijesz się z kimś a ten tchórzy i sobie ucieka perłą, tam gdzie już pvp jest wyłączone. Powinno być to tak samo nie możliwe, jak jest używanie komend podczas walki. Jestem na tak.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Naprawione.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została zaakceptowana!

Propozycja przeszła pozytywnie etap weryfikacji i zostanie wprowadzona na serwer.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...