Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

qvvick

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...qvvick
Nick Administratora, który banował: ...KrychaMieczXd
Kiedy to się stało?: ...05.11.2023
Opis sytuacji: ...Zostałem nie słusznie posądzony o multikino gracza qvickyyy. Mój brat (qvickyyy) polecił mi ten serwer i z ciekawości usiadłem do komputera brata i stworzyłem swoją nazwę (nik) w Minecraft qvvick i postanowiłem wejść na serwer po około 30 minutach gry zostałem zbanowany i oskarżony o multikino mojego brata.
Screen bana: ...

image-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś sprawdzany na koncie "qvickyyy" przez KidModeratora @Fillplay i dostałeś bana za brak współpracy. Po banie postanowiłeś wejść na serwer z MultiKonta, jeżeli grasz z bratem powinieneś zgłosić się do rangi SModerator w celu przejścia procedury współdzielenia IP. Dodatkowo na twoim adresie IP były konta o nickach: qvvick, seksy_szymciak, AREK_LOL, Felipeza co w konsekwencji skończyło się banem permanentym za Omijanie Systemu Blokad na koncie głównym.  Do odrzucenia

Edytowane przez DzakPlak_

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Sprawa wygląda następująco.
14.11 możesz przyjść na ts3/discord, aby przejść procedurę współdzielenia razem z bratem. Na ten moment blokada wydana słusznie i nie ma możliwości jej zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...