Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

LordKroki


Valverde_

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: xBlueRays_

Nick osoby oskarżonej: LordKroki
Miejsce wydarzenia: Serwer Minecraft 
Data i godzina wydarzenia: 20:26
Opis sytuacji:[ Na podstawie dowodów dostarczonych przez EEbole ] Serwerowy wandal LordKroki poraz kolejny obraża gracza w tym wypadku EEbole łamiąc przy tym pkt regulaminu:

 

9 pkt w związku z obrażaniem [ nie pierwszy raz ] 

 

13 pkt, ponieważ twierdzi że ma jakąkolwiek decyzyjność w tym kto może przebywać na serwerze a kto nie.

 

 

§4 Przywileje Gracza 

 

4.1 Każdy Użytkownik posiada prawa Gracza, na których mocy może brać czynny udział w życiu

serwera, np.: życie eventowe, TeamSpeak3, serwerowe Forum oraz jakiekolwiek przywileje idące

za rozgrywką na serwerze.

 

Jawnie przyznał że EEbola wg jego zdania nie ma prawa być na tym serwerze.

 

Dowody: ...

2023-11-01_20.24.54-1.png

  • Superka 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Nie rozumiem dlaczego skargę piszesz Ty nie EEbola, ale okej. Oczywiście jestem za zaakceptowaniem skargi z racji iż gracz jest strasznie uporczywy + sam też dziś do mnie wypisywał, ss niżej  

 

 

Screenshot_20231101-193859~3.png

Edytowane przez Koriks_
  • Superka 2

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koriks_ napisał:

Nie rozumiem dlaczego skargę piszesz Ty nie EEbola, ale okej. Oczywiście jestem za zaakceptowaniem skargi z racji iż gracz jest strasznie uporczywy + sam też dziś do mnie wypisywał, ss niżej  

 

kolega wpadł na napisanie skargi po wysłaniu do kolegi screena. Może to nie jest aż tak bardzo obraza ale fajnie by było gdyby oberwał bana bo każdego wkurza ale nikt nie reaguje (wsm dobrze ale nadal nie ma dłuższego jakiegoś bana) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Skargę jestem zmuszony odrzucić przez brak przełożenia popełnionego czynu na taryfikator. Gracz niemniej jednak zostanie poinformowany, że każdy gracz ma prawo przebywać na serwerze i nie może on tego im zakazywać.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Skarga na Gracza została odrzucona!

 

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...