Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

paprot
Wiadomość dodana przez aversh,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru wątku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: paprot
Nick Administratora, który banował: aversh
Długość bana: 14 dni
Kiedy to się stało?: 29.10.2023
Opis sytuacjiPrzepraszam, lecz nie posiadam żadnych modyfikacji ! to ja : gracz paprot . i Dzakplak_ zbanowal mnie za to rze podejrzewał mnie o niedozwolone modyfikacje. ale ja ich nie posiadam. bo nie instalowałem żadnych plików! zostalem zbanowany za nic! a w dodatku mój brat wszedł na ten serwer i dał mi znać że moja dzialka znikła! zkasowaliście mi dzialke tylko dlatego że wy pomyliliście mnie z jakimś graczem. dodam że to mnie naprawde zabolało! bo tą dzialke budowalem przez prawie rok i zalerzało mi na niej i naprawde mi teraz jest z tego powodu przykro że mnie tak wszystcy podejrzewają i że mi sksaowaliście dzialke która byla dla mnie bardzo ważna ! UWAGA! w tej wiadomości niechce nikogo urazić!
Screen bana: -

Edytowane przez aversh
Dodanie wzoru //aversh
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, paprot napisał:

Przepraszam, lecz nie posiadam żadnych modyfikacji ! to ja : gracz paprot . i Dzakplak_ zbanowal mnie za to rze podejrzewał mnie o niedozwolone modyfikacje. ale ja ich nie posiadam. bo nie instalowałem żadnych plików! zostalem zbanowany za nic! a w dodatku mój brat wszedł na ten serwer i dał mi znać że moja dzialka znikła! zkasowaliście mi dzialke tylko dlatego że wy pomyliliście mnie z jakimś graczem. dodam że to mnie naprawde zabolało! bo tą dzialke budowalem przez prawie rok i zalerzało mi na niej i naprawde mi teraz jest z tego powodu przykro że mnie tak wszystcy podejrzewają i że mi sksaowaliście dzialke która byla dla mnie bardzo ważna ! UWAGA! w tej wiadomości niechce nikogo urazić!

Edycja trwa od sierpnia jakby co 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotna blokada została nałożona ze względu za "Brak Współpracy" - czyli nie stawiłeś się na sprawdzanie, tym samym zostałeś uznany za gracza takowe modyfikacje posiada. Kolejnym Twoim krokiem było założenie aż w sumie 8 kont [dozwolone na serwerze jest posiadanie jednego konta] i tym samym aktualna Twoja blokada to "Omijanie systemu blokad", która kończy się za 13 dni. 

Za złamanie tych zasad blokada adekwatna, więc odwołanie odrzucam. 

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...