Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kacper20082


kacper20082

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...kacper20082
Nick Administratora, który banował: ...ArturCyferki
Kiedy to się stało?: ...27.10.2023 o godzinie okolo 17.00
Opis sytuacji: ...kopalem w netherze netheryt i zloto i nie uzywalem cheatow  zostalem sprawdzany i mialem 10 min zeby dolanczyc na dc ale nie wiedzialem jaki to kanal dobiero pozniej zauwaszylem minal czy i zostalem wyrzucony i dostalem bana na 10dni mam pytanie czy da sie skrocic tego bana i odzyskac moja dzialke i itemy czy nie?
Screen bana: ...

Zrzut ekranu 2023-10-29 073614.png

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana od Nolifequ nie od Artura to raz a dwa to raczej zawsze podczas sprawdzania masz kontakt z osobą, która cię sprawdza i jak czegoś nie wiesz to ona cię instruuje więc dziwne.

Neutral 

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czani napisał:

Dostałeś bana od Nolifequ nie od Artura to raz a dwa to raczej zawsze podczas sprawdzania masz kontakt z osobą, która cię sprawdza i jak czegoś nie wiesz to ona cię instruuje więc dziwne.

Neutral 

pisalem na czacie na pomoc gdzie to pisac wysylali mi tylko link wiec no nawet w niego nie moglem kliknac

  • Idk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kacper20082 Daję Ci szansę na ponowne podejście do sprawdzania, masz czas do 31.10.2023 22:00 żeby zgłosić się do mnie na Discordzie w celu odbycia sprawdzania.

 

Podkreślam, że usunięcie/modyfikacja jakichkolwiek plików/modyfikacji/logów jest równoznaczne z brakiem współpracy.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArturCyferki napisał:

@kacper20082 Daję Ci szansę na ponowne podejście do sprawdzania, masz czas do 31.10.2023 22:00 żeby zgłosić się do mnie na Discordzie w celu odbycia sprawdzania.

 

Podkreślam, że usunięcie/modyfikacja jakichkolwiek plików/modyfikacji/logów jest równoznaczne z brakiem współpracy.

mam pytanie jak do cb sie zglosic na pv czy jak bo nwm 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Po poddaniu się procedurze sprawdzania gracz okazał się czysty, dlatego ban został zdjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
uMqzDLw.gif

Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę!

Miłej gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...