Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

HotKoszpa2137


HotKoszpa2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: HotKoszpa1337
Nick Administratora, który banował: ...berkowsky
Kiedy to się stało?: ...14.10.2023
Opis sytuacji: dostałem bana za rospowieszchnienie danych osobowych gdzie nawet takich danych nigdzie nie pokazywałem a tem gmail to nawie nie wiem kogo i trosze nie rozumniem za co to ban plus do tego nie ma długości bana prosze o szybkie rospatrzenie dziekuje z góry
Screen bana: ...image.thumb.png.680914a10ec3ba66462b7375199459dd.png

 

  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Koszpa Koszpa. 

Nie ma długości bana ponieważ jest to PERM. Dobrze wiesz jak zachowywałeś się na serwerze, co pisałeś i wysyłałeś.

Dostałeś pierwsze bana "Do Wyjaśnienia TS3/Discord" i zamiast przyjść pogadać, przeprosić. Zachowywałeś się w stosunku do nas równie niemiło. 

Wróciłeś na TS3 po  około 10 minutach i przy @A4_ mnie obraziłeś więc na TS3 też dostałeś bana na 2 dni. Raczej nie ma szans na unbana patrząc na twoje ciągłe Obrazy, Prowokacje i Utrudnianie pracy Administracji. 

Pozwolę przytoczyć sobie twoje słowa w momencie w którym poinformowaliśmy cię, że skoro nie masz nic na swoje usprawiedliwienie i odzywasz się tak jak odzywasz  ban może być dłuższy. Ty na to odpowiedziałeś: 

"Oj o nie popłacze się bo dostane bana na Realcraft aternos " Tak więc wróć jak przemyślisz swoje zachowanie Do Odrzucenia.

Edytowane przez DzakPlak_

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

No panie Koszpa no.

Jak nic nie zrobiłeś jak bana dostałeś, a nie dostaje się bana za nic. Nie było mnie przy całej sytuacji, ale słyszałem to w jaki sposób rozmawiałeś z administratorami na team speaku i jestem w stanie potwierdzić (większość) co pisał wyżej @DzakPlak_. Uważam, że biorąc pod uwagę wszystko to co dotychczas zrobiłeś (Cheaty, prowokacje, utrudnianie pracy administracji oraz to w jaki sposób piszesz na chacie) to ta próba sprzedaży danych gracza jest już przelaniem (że tak to ujmę) "wiadra" i perm jest jak najbardziej zasłużony.

Miłego dnia.

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fillplay napisał:

No panie Koszpa no.

Jak nic nie zrobiłeś jak bana dostałeś, a nie dostaje się bana za nic. Nie było mnie przy całej sytuacji, ale słyszałem to w jaki sposób rozmawiałeś z administratorami na team speaku i jestem w stanie potwierdzić (większość) co pisał wyżej @DzakPlak_. Uważam, że biorąc pod uwagę wszystko to co dotychczas zrobiłeś (Cheaty, prowokacje, utrudnianie pracy administracji oraz to w jaki sposób piszesz na chacie) to ta próba sprzedaży danych gracza jest już przelaniem (że tak to ujmę) "wiadra" i perm jest jak najbardziej zasłużony.

Miłego dnia.

To jutro po banie na ts3 sobie wszystko wyjaśnimy na spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Jeśli uważasz, że groźby dotyczące rozesłania między innymi zdjęć mamy innego gracza, jego adresu zamieszkania,  są ,,trosze nie rozumniem za co to ban,, to jesteś w dużym błędzie.
 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nolifequ napisał:

Jeśli uważasz, że groźby dotyczące rozesłania między innymi zdjęć mamy innego gracza, jego adresu zamieszkania,  są ,,trosze nie rozumniem za co to ban,, to jesteś w dużym błędzie.
 

To dziś sobie porozmawiamy na ts3 o jakiej godzinie chcesz tam ci wszystko wytłumacze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Oprócz samego odwołania nie wykazujesz żadnych chęci ani starań o tego unbana, rzucasz głupie teksty przy czym jeszcze chwalisz się swoim banem innym. Mi to wygląda na to, że jesteś bardzo dumny z tego bana. Do odrzucenia 

  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Koriks_ napisał:

Oprócz samego odwołania nie wykazujesz żadnych chęci ani starań o tego unbana, rzucasz głupie teksty przy czym jeszcze chwalisz się swoim banem innym. Mi to wygląda na to, że jesteś bardzo dumny z tego bana. Do odrzucenia 

Bo jestem lepszy i ez z tobą

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 10% za OffTopic. //aversh

Edytowane przez aversh
  • Nie ośmieszaj się 2
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Odwołanie napisane od niechcenia, bez jakiejkolwiek skruchy i chęci otrzymania unbana. Popisałeś się skandalicznym zachowaniem, które zostało rozliczone zgodnie z taryfikatorem. Groźby dotyczące rozesłania prywatnych zdjęć innego gracza jest karygodne, a co dopiero jego mamy. Tłumaczenie, że to tylko takie pisanie mnie nie przekonuje i kara nie zostanie skrócona/zdjęta.
Następne odwołanie napisz za parę tygodni, jak przemyślisz swoje zachowanie i zrozumiesz, że śmierć od innego gracza w grze komputerowej nie jest powodem do takich gróźb.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...