Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

igorminekox


igorminekox
Wiadomość dodana przez aversh,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru wątku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: igorminekox
Nick Administratora, który banował: aversh
Długość bana: perm
Kiedy to się stało?: 08.10.2023
Opis sytuacjiWitam chcialem sie dowiedziec czemu dostałem bana za multi konta jak na serwerze z tym samym ip był mój brat mateusz z nickiem matiniecash oraz mój brat marcel emerafdfs prosze o odpowiedz i unb
Screen bana: -

 

Edytowane przez aversh
Dodanie wzoru //aversh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Na Twoim adresie IP było zarejestrowanych aż 6 kont - 1 Twoje konto i 5 multikont. Jeśli grasz z kimś z rodziny na jednym adresie IP to taki fakt powinieneś zgłosić na Discordzie w celu przejścia procedury współdzielenia IP. Ty takiego współdzielenia nie posiadasz stąd też zostałeś zbanowany.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to było tak ze pare dni temu mój brat matiniecash zacząl grac na tym serwie był wieczór wiec po 1h konczylismy i na drugi dzien mój brat dostje bana za to ze niby jest to moje multikonto odnosił sie na dc ale nic z tego wiec stwierdził ze zagrana innym nicku i zaraz potym ja dostałem bana (niemozliwoscia jest to ze 5mulciaków było bo na moje ip były tylko takie niki jak igorminekox,matniecash,emerfdfs

Edytowane przez igorminekox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, igorminekox napisał:

Ogólnie to było tak ze pare dni temu mój brat matiniecash zacząl grac na tym serwie był wieczór wiec po 1h konczylismy i na drugi dzien mój brat dostje bana za to ze niby jest to moje multikonto odnosił sie na dc ale nic z tego wiec stwierdził ze zagrana innym nicku i zaraz potym ja dostałem bana (niemozliwoscia jest to ze 5mulciaków było bo na moje ip były tylko takie niki jak igorminekox,matniecash,emerfdfs

Wiem, będzie krytyka, może będzie off-topic, ale inaczej już nie mogę. 

 

Jeżeli w swoim życiu zostajesz zablokowany, i piszesz odwołanie, na przyszłość, napisz je z gramatyką, ortografią, interpunkcją, i innymi, o których uczy język polski. Warto, byś zastosował się do wzoru.

 

Granie na serwerach on-line jest naprawdę fajne, i na pewno grało Ci się dobrze z swoją rodzinką, ale na przyszłość, jeżeli na jednym IP grasz z rodziną - tak jak Towarzysz aversh napisał - zgłoś ten fakt na forum albo na discordzie - unikniesz bana. 

 

Jeżeli naprawdę grałeś ze swoimi bliskimi - jestem za. 

 

Z poważaniem.

 

 

  • Thinking 1

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Współdzielenie wpisane, konta odblokowane, odwołanie uważam za rozwiązane.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Temat został zamknięty przez Administrację!

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...