Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Dodanie sklepu za czas spędzony na serwerze.


adam535

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): adam535
Propozycja dotyczy (tytuł): Dodania sklepu za czas spędzony na serwerze.
Opis propozycji: Proponuję dodać sklep za czas spędzony na serwerze. Działałoby to na takiej zasadzie, że za spędzone na serwerze np. 50h będzie można dostać legendarną skrzynkę, a za 100h mityka. Oczywiście, żeby nie było za łatwo, byłaby jeszcze jedna zasada, która sprawiłaby że dla graczy za topek (szczególnie topek z czasem, gdzie rekord wynosi 1050h). Jeżeli kupię np. mityka za 100h, to cena kolejnego rośnie dwukrotnie, czyli 200h, potem 400h, potem 800. Czyli taki gracz w topce, mógłby sobie pozwolić na 3 mityki. Dodatkowa zasada byłaby taka, że gracz wybiera, czy chce czas przeznaczyć na top1 w topce, czy na te mityki. Myślę, że funkcja fajna, zachęcająca do spędzania czasu na serwerze.

Ps. Oczywiście jak np. ja mam 500h a mityk kosztuje 100h, to jak ja go kupię, to nie będę miał nadal 500h tylko 400.
Dodatkowe SS'y: Niepotrzebne, myślę że każdy wie o co chodzi.

  • Superka 2
  • Like 1
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Tak oczywista propozycja, że aż nie chce mi się wierzyć, że już kiedyś się nie pojawiła. Jeśli nie to jak najbardziej na tak jakieś małe nagordy za czas mógłby się pojawić. 

  • Superka 2

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja bardzo fajna, można to wprowadzić, wzorując się zadaniami dziennymi. W zadaniach dziennych im większy dzień tym w teorii lepsza nagroda, tutaj można zacząć od powiedzmy 10 godzin. Co kolejne 10h następna nagroda do wylosowania a po przekroczeniu danego progu w nagrodach mogą znaleźć się skrzynki, cobblexy lub serwerowe przedmioty.

Edytowane przez zienteKK
  • Superka 1

spacer.png     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

To moze być dobry sposób do zachęcenia graczy do spędziania wiekszej ilości czasu na serwerze, dużo serwerów już posiada tego typu sklepy, wiec dlaczego my mamy być gorsi? Gdyby to było dobrze zbalansowane i nie psuło ekonomi, (jak np. lege i epickie skrzynki z kitów na poprzedniej edycji) to jak najbardziej na tak.

  • Superka 1

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Nie będziemy wprowadzać nowego sklepu szczególnie dotyczącego przegranych godzin na serwerze. Planujemy jednak wprowadzić pewne nagrody za codzienne wchodzenie na serwer i przegranie kilku godzin, Oczywiście jest to tylko nasz pomysł który może się jeszcze 10 razy zmienić. 

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...