Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

6low

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: 6low
Nick Administratora, który banował: kkrzychu
Kiedy to się stało?: Stało się to w niedziele o godzinie 11:12
Opis sytuacji: Byłem w netherze, kopiąc pradawne zgliszcza. W pewnym momencie udało mi się wykopać kilka rud pod rząd. Gdy nagle po chwili przerwy od kopania zostałem zabrany do sprawdzania. Posiadałem na swoim komputerze xray, który nawet nie był na wersję na której grałem! Niestety bardzo się przestraszyłem i usunąłem go z komputera zanim zostałem wezwany na kanał discord/ts3. Zostałem zastraszony, że zostanie on wykryty nawet po usunięciu oraz, że moja działka i pieniądze znikną. Przyznałem się do xray'a, którego nie użyłem tylko dlatego, aby moja działka i moje pieniądze zostały na miejscu. Bardzo żałuje, tak jak pisałem xray został usunięty już w chwili sprawdzania. Chciałbym dostać unbana ponieważ jest to moja pierwsza edycja na serwerze, który na ogół bardzo mi się spodobał i zależy mi na tym, żebym mógł dalej grać i cieszyć się rozgrywką z innymi. Obiecuje, że drugi raz nie dopuszcze do takiej sytuacji, abym był sprawdzany mimo grania czysto. 
Screen bana: (ss poniżej)

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Xray to xray. Jeśli go usunąłeś to nie ma jak sprawdzić kiedy ostatni raz był używany. Moim zdaniem kara została nadana słusznie. Myślę, że wytrzymasz jeszcze te 3 dni. 
Do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Panie @6low zapraszam na rozmowę pw na Discordzie lub tutaj, na Forum. 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Odwołujący się nie wyraził zgody na ponowne sprawdzanie, co za tym idzie - blokada zostaje, a odwołanie odrzucam.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...