Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Serwerowy Instagram


EEbola

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): EEbola
Propozycja dotyczy (tytuł): Serwerowy Instagram
Opis propozycji: Witam, wiem że ten dział jest bardziej do propozycji na serwerze Minecraft ale z okazji tego, że na forum i gdzieś indziej nie ma podobnego działu do tego piszę to tutaj. Mianowicie chodzi tu o założenie Serwerowego Instagrama który by promował serwer tak jak konto na TikToku. Można by było wykupić jakiś pakiet reklamowy żeby jakoś bardziej promować serwer na profilu na Instagramie tak jak na TikToku. Na takim profilu byłyby posty i reelsy takie jak na TikToku, Facebooku i na stronie serwera. Można by było co jakiś czas robić jakieś konkursy o svipa lub jakiś inny pakiet z serwerowego sklepu. Sam się trochę dziwie czemu Instagrama serwera nie ma a np. TikTok i Facebook jest. Mam nadzieję że Instagram serwera kiedyś powstanie. Pozdrawiam i miłej niedzieli
Dodatkowe ss'y: Raczej nie trzeba 

  • Superka 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, EEbola napisał:

Twój nick (z serwera): EEbola
Propozycja dotyczy (tytuł): Serwerowy Instagram
Opis propozycji: Witam, wiem że ten dział jest bardziej do propozycji na serwerze Minecraft ale z okazji tego, że na forum i gdzieś indziej nie ma podobnego działu do tego piszę to tutaj. Mianowicie chodzi tu o założenie Serwerowego Instagrama który by promował serwer tak jak konto na TikToku. Można by było wykupić jakiś pakiet reklamowy żeby jakoś bardziej promować serwer na profilu na Instagramie tak jak na TikToku. Na takim profilu byłyby posty i reelsy takie jak na TikToku, Facebooku i na stronie serwera. Można by było co jakiś czas robić jakieś konkursy o svipa lub jakiś inny pakiet z serwerowego sklepu. Sam się trochę dziwie czemu Instagrama serwera nie ma a np. TikTok i Facebook jest. Mam nadzieję że Instagram serwera kiedyś powstanie. Pozdrawiam i miłej niedzieli
Dodatkowe ss'y: Raczej nie trzeba 

A ja mam nadzieję, że mnie odbanują. Miłego świętowania urodzin Nonsy

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic. //aversh

Edytowane przez aversh
  • XD 2

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

Podobny pomysł przedstawiałem administracji jak byłem na ZG.

Jestem na tak

Powód u @DzakPlak_.

Kolejny sposób na promowanie serwera by nam nie zaszkodził.

  • Superka 1

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lordkroki napisał:

Oczywiście że na nie, to jest debilny pomysł debilnego gracza.

Popieram te słowa! Ogólnie cały ten serwer jest debilny! I w sumie, coraz bardziej zastanawiam się na Leppercraftem, który nie byłby tak debilny.

 

 Otrzymujesz ostrzeżenie 20% za obrazę Administracji. //Casp2115

Edytowane przez Casp2115
  • Dislike 1
  • Skull 4
  • XD 1

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Myślę, że spoko opcja na zwiększenie popularności serwera, która nie ukrywajmy, że spadła i spada z tygodnia na tydzień. Za zakceptowaniem propozycji 

  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Koriks_ napisał:

Myślę, że spoko opcja na zwiększenie popularności serwera, która nie ukrywajmy, że spadła i spada z tygodnia na tydzień. Za zakceptowaniem propozycji 

Gdybym mógł się na niego zalogować a admini używaliby mnie jako maskotki, może by wzrosła. Pozdrawiam. 

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 10% za OffTopic. //Casp2115

Edytowane przez Casp2115
  • Nie ośmieszaj się 1
  • Skull 1
  • XD 1

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Pamiętajcie, że prowadzenie tylu mediów społecznościowych również wymaga ludzi i czasu. Nie jesteśmy w stanie zrobić wszystko bo też mamy swoje życie, obowiązki i inne zajęcia. Na obecną chwilę nie planujemy robić instagrama, ale może w przyszłości o tym pomyślimy.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...