Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Pojedyncze ulepszania limitów działki.


NoIPanKamil

Wyróżnione odpowiedzi

Zwycięzca

Twój nick (z serwera):NoIPanKamil
Propozycja dotyczy (tytuł): Pojedyncze ulepszania limitów działki.
Opis propozycji: Dodanie komendy /ulepsz limity polegająca na tym że gracz może ulepszyć konkretny limit działki bez ogólnego ulepszania działki. Oczywiście powinny zostać wprowadzone ograniczenia np można tylko ulepszyć 3 Limity albooo ulepszenia są tylko +1 tzn na działce v1 gdy ulepszymy to otrzymamy limit jaki istnieje na działce v2 i nie możemy już ulepszać do limitu jaki jest na v3 
Myślę że wiele graczy myślało nad ulepszaniem działki ale np fakt że łaczniki działek sie rozwalają albo znaczna część plonów ulega zniszczeniu po powiększeniu powoduje że gracze zostają na np działkach v1 gdzie nie oszukujmy się limity są trochę małe.
Mam zagwoztke jeszcze co do tego czy po ulepszenia limitów ogólna cena ulepszenia działki zmniejszałaby się... 

Trochę chaotyczna ta propozycja ale myślę że ma ona potencjał i sens 
Dodatkowe SS'y: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Faktycznie jest kilka minusów przy powiększaniu tych działek, ale ja jednak uważam, że powinno zostać tak jak jest. Zmiana tego równała by się z tak jak napisałeś zmianą cen działek, a myślę, że cenny powinno zostać takie same jak są, ponieważ mogłoby się stać tak, że te ceny niebyły już tak optymalne jak są teraz. Z tego co widzę nikt zbytnio nie narzeka na cenny dziełek i działki V2 i V3 schodzą bardzo szybko, dlatego według mnie osobne ulepszanie limitów i dziełek nie ma sensu. Do odrzucenia 

Edytowane przez Koriks_

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzca
3 godziny temu, Koriks_ napisał:

Faktycznie jest kilka minusów przy powiększaniu tych działek, ale ja jednak uważam, że powinno zostać tak jak jest. Zmiana tego równała by się z tak jak napisałeś zmianą cen działek, a myślę, że cenny powinno zostać takie same jak są, ponieważ mogłoby się stać tak, że te ceny niebyły już tak optymalne jak są teraz. Z tego co widzę nikt zbytnio nie narzeka na cenny dziełek i działki V2 i V3 schodzą bardzo szybko, dlatego według mnie osobne ulepszanie limitów i dziełek nie ma sensu. Do odrzucenia 

Mi nie chodzi nawet o ceny działek bo one są spoko tylko największy problem to te rozwalające sie plony i łączniki. Nie wiem też czy dobrze sie zrozumieliśmy w kwestii tych ulepszeń działki i ich limity zwiekszające sie z ulepszeniem byłyby te same A dodane zostałoby to że można Ulepszyć jak jakby +1 tzn na działce v1 ulepszyć jakiś limit i mieć v2  A w momencie ulepszenia działki to "Ulepszenie" resetowało się. Moze to cie bardziej przekonuje.
Ewentualnie co gdyby formą płatności za ulepszenie limitów byłby żeton(y) rc ? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
4 godziny temu, NoIPanKamil napisał:

Mi nie chodzi nawet o ceny działek bo one są spoko tylko największy problem to te rozwalające sie plony i łączniki. Nie wiem też czy dobrze sie zrozumieliśmy w kwestii tych ulepszeń działki i ich limity zwiekszające sie z ulepszeniem byłyby te same A dodane zostałoby to że można Ulepszyć jak jakby +1 tzn na działce v1 ulepszyć jakiś limit i mieć v2  A w momencie ulepszenia działki to "Ulepszenie" resetowało się. Moze to cie bardziej przekonuje.
Ewentualnie co gdyby formą płatności za ulepszenie limitów byłby żeton(y) rc ? 
 

Ale właśnie mi chodzi o ceny. Gdy ktoś zakupi dany limit, powiększenie działki traci na wartości i działka wtedy powinna być tańsza. Zobacz, kupisz ulepszenie na działce V1, a z czasem będziesz chciał iść na V2, cena działki nie ulegnie zmienię, a Ty zapłacisz jeszcze raz dodatkowo bo załóżmy że jakiś dany limit kupiłeś już wcześniej, nawet jeśli to nie jest np. + 3,4,5 tylko +1, to cena działki powinna uledz zmienię. Wiadomo, ktoś może, albo zapłacić dodatkowo za te ulepszenie, albo limitu może w ogóle nie kupować wtedy, ale to raczej nie o to tutaj chodzi żeby płacić dodatkowo lub właśnie nie korzystać z tej możliwości kupna limitu. Dlatego tak jak napisałem wcześniej problemem będzie zoptymalizowanie cen działek do zakupionych wcześniej limitów. Również tak jak napisałem wcześniej, nie widuję aby ktokolwiek się skarżył na ceny działek, a taka zmiana może tylko niepotrzebnie namieszać. Na jedno wychodzi przy tym jakby walutą były żetony RC gdyby ceny działek nie zostały dobrze zoptymalizowane to tracisz to i to. Bez sensu 🤷

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Cześć, nie widzimy sensu aż tak majstrować przy tym systemie. Obecny system ulepszania według nas działa dobrze, będziemy dalej pracować, żeby minimalizować ryzyko niszczenia się czegokolwiek na działce podczas jej powiększania. Dziękujemy za propozycje, jednak byłaby ona według nas również zbyt skomplikowana, nie dość, że ulepszenia działek to jeszcze limitów mogłyby pogubić sporą część graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...