Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

TotalnieNikt22

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: SzybkiCzlek22
Nick Administratora, który banował: Niestety nie Pamiętam
Kiedy to się stało?: W 2022 roku
Opis sytuacji: a więc tak, poniosło mn troche z kolegą i dostałem bana na dc rc za obrażanie, ale było to w 2022 roku, ban mial byc na tydzien ale cały czas go mam
Screen bana: niestety było to dawno temu i screena bana nie mam

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Po przejrzeniu wiadomości z tamtego okresu jestem w stanie uznać, że blokada wydana w Twoim kierunku niemająca czasu przedawnienia jest niesprawiedliwa. Prawdą jest, że po dołączeniu na serwer discord tego samego dnia zachowywałeś nie niestosowanie na czacie głównym, przez co otrzymałeś blokadę permanentną "Do wyjaśnienia TS3", a nie za rzekomą obrazę na 7 dni.

 

Mimo wszystko sytuacja działa się u końca zeszłego roku, a perm to zbyt długi czas na taki rodzaj przewinienia. W szczególności, że było to ponad pół roku temu.

W związku z tym odwołanie akceptuję.

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
uMqzDLw.gif

Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę!

Miłej gry!

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...