Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Lordkroki

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: LordKroki
Nick osoby oskarżonej: EEbola
Miejsce wydarzenia: Serwer mc
Data i godzina wydarzenia: 9.9.23r. około 14:35
Opis sytuacji: Gracz zaczął rzucać groźbami, wyzwiskami i bluzgami w moją stronę na /msg bez żadnego powodu! To co pisał przechodzi ludzkie pojęcie, on był w jakimś szale, niepoczytalny, nienormalny człowiek, proszę o natychmiastowego bana na długie dni dla niego. I dodam że ban powinien być za nakłanianie do samobójstwa i handlu organami co widać w jednej widomości! Miało tu też miejsce wyzywanie i dyskryminacja osób czarnoskórych przez wyrażenie "dobra ruch.. się nigerze jeb..."2023-09-09_14_33_21.thumb.png.34184cb39d6c4bac0d2d70fe88273a48.png2023-09-09_14_36_51.thumb.png.5202ddd315af6e1f502bd057e96f779f.png2023-09-09_14_35_47.thumb.png.6e61e517f229b2fc8278771ff5fdfdd7.png2023-09-09_14_36_09.thumb.png.fe2fab9cbfc4f84efa80f219914089a9.png2023-09-09_14_36_51.thumb.png.5202ddd315af6e1f502bd057e96f779f.png
Dowody: SS2023-09-09_14_34_54.thumb.png.400c03efabb121a37d505e330e3b35f6.png

  • Like 3
  • Wrr 1
  • Thinking 1
  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jestem za ukaraniem gracza za obrazę i to taką dosyć mocną. Ciekawi mnie, czemu owy gracz kieruje w ciebie takie słowa. Jak możesz to wpisz /historia na serwerze minecraft i podeślij ją tutaj. Chciałbym zobaczyć, dlaczego ten gracz pała do Ciebie taką nienawiścią. Przyczyna znajduje się w /historia. To tyle z mojej strony. Życzę Miłego Dnia!

Pozdrawiam. Przemek.

 

 

Edytowane przez PrzemeczeQ
za duże zdj xD
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zaznaczyć, że przed moimi wiadomościami sam zacząłeś temat i bez powodu napisałeś "mam cie w dupie" i póżniej zaczęła się ta cała kłótnia. (screeny z /historia poniżej to pokazują) więc nie pisz że odrazu zacząłem rzucać takimi słowami. Tak wiem trochę mnię poniosło i żałuję za moje mocne słowa skierowane do kolegi piszącej skarge na mnie. I nie tylko ja też dostanę karę za to. Miłego wieczorku 

2023-09-09_20.17.38.png

2023-09-09_20.18.50.png

Zrzut ekranu (1155).png

  • Superka 2
  • Like 1
  • Thinking 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jestem jak najbardziej za nadaniem kary graczowi EEbola jak i graczowi LordKroki (EEboli za obrazę a dla LordKroki za prowokację gracza). Nie każdy musi mieć stalowe nerwy.

p.s Jest coś takiego jak /ignore. Gdyby ktoś z was zastanowił się i pomyślał nie doszłoby do tak ostrej wymiany zdań.

Życzę miłego czytania ❤️

 

Edytowane przez PrzemeczeQ
Dodatkowa linijka
  • Like 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo Ebola jest jednym z tych graczy, który na pewno adminom nie jest obcy 🙂 Chyba każdy wie, co to za ziółko i jak najbardziej jestem za odpowiednim ukaraniem (obu) za wzajemną obrazę, choć Ebola nieźle przegiął.
@PrzemeczeQnie ma niestety żadnego pkt w regulaminie o prowokacji graczy i raczej go nie dodadzą, bo musieliby banować połowę spoceńców, których jedynym celem na serwerze, to wyzywanie innych. 

 

AMEN

Edytowane przez Wariatka_29
  • Superka 1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że oboje graczów powinno zostać ukaranych jednak patrząc że to właśnie oskarżający zaczął powinno być brane pod uwagę że to on sprowokował całą sytuację,jednak to EEbola bardzo mocno go zaczął obrażać co było moim zdaniem nie potrzebne.

Uważam że powinni dostać taką samą karę.


 

  • Like 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Skargę akceptuję. Gracz EEbola otrzyma odpowiednią karę co do swojego przewinienia, natomiast Gracz LordKroki za zgodą zarządu otrzymuje blokadę na 2 dni za Celową prowokację Graczy i Administracji.

  • Superka 2
  • Like 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Skarga na Gracza została zaakceptowana!

Gracz otrzyma karę adekwatną do popełnionego czynu!

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...