Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Danielos

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: Danielos
Nick Administratora, który banował: DzakPlak_
Kiedy to się stało?: około 16:30
Opis sytuacji: Dostałem bana za przeładowanie chunków na działkach i innych serwerach , nie miałem złych zamiarów bo nie potrzebuje wieśniaków , mam tylko jednego wieśniaka z kolegą 
Screen banaimage.png

  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś Bana za przełądowywanie chunków. Dobrze wiedziałeś, że jest to zabronione.

Mówiłeś, że zapoznałeś się z listą niedozwolonych modyfikacji a jest tam napisane: "Używanie mechanik gry niezgodnie z ich przeznaczeniem w celu wyszukiwania graczy/mobów traktowane jest jako niedozwolona modyfikacja."

W momencie w którym poinformowałem ciebie o tym, że znalazłem dowód na używanie tego sprawdziłem również czy było to używane u nas na serwerze (I wiesz że było)

Edytowane przez DzakPlak_

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Po rozmowie z osobą odwołującą się od blokady i drugiej weryfikacji, którą przeprowadziłem nie znalazłem nic co wskazywałoby na wykorzystywanie mechanik gry niezgodnie z ich przeznaczeniem. 
Twoja blokada zostaje skrócona do 1 dnia, a nie całkowicie zdjęta, ze względu na omijanie systemu blokad. Działka oraz stan konta zostanie bez zmian.
 

  • Haha 1
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Administracja zdecydowała, że można zmniejszyć dolegliwość kary!

  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...