Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

betteroo

Wyróżnione odpowiedzi

nick zabanowanego - betteroo

osoba nakładająca kare - Caps2115

kiedy to się satło - dziś

opis - wracam do domu bo musiałem skosić trawnik przed domem i sprawdzam discorda i uświadomiłem się o tym że zapomniałem o turnieju serwerowym stwierdziłem że no dobra już po bo miło jakoś 30minut wiec poszedłem zagrać w dbd, zmadowałem sie na gierke wiec wchodze na klocki mam chcęć wejscia na serwer i zobaczyć co tam oraz zrobić daily to nie mogę bo dostałem bana

screen bana - https://imgur.com/a/2ZdZ2se

 

 

  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Nie poinformowałeś administracji odpowiednio wcześnie, że nie pojawisz się na turnieju przez co dostałeś bana, o którym powinieneś wiedzieć, że go otrzymasz, ponieważ wszystko było napisane w informacjach o turnieju. Do odrzucenia. 

Screenshot_20230904-210430~2.png

Screenshot_20230904-210738~2.png

Edytowane przez Koriks_
  • Superka 1
  • Like 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Ze względu na to, że turniej się skończył oraz tym, że pozostało Ci około 13 godzin do zdjęcia blokady odwołanie akceptuję.

  • Skull 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
uMqzDLw.gif

Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę!

Miłej gry!

  • XD 2

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...