Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Jumi_bzkbzyk


jumi

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick zbanowanego Jumi_bzkbzyk ,Nick Administratora który banował kkrzychu , Długoś bana na serwerze 10 dni , Kiedy to się stało wczoraj 31 sierpnia , opis sytuacji 

Grałam zwyczajnie na serwerze gdy napisał do mnie znajomy z serwera że chciał by 1v1 ja się zgodziłam,  ale z racji tego że jestem słaba w pvp uzgodniliśmy że on będzie miał tylko kamienny miecz a ja skórzaną zbroje i miecz , w każdym razie gdy poszłam na arenę , wygrałam potem dostalam powiadomienie że jestem podejrzewana o cheaty

Nie mam discorda więc nie miałam za bardzo jak udowodnić że jestem niewinna , no więc stwierdziłam że założe konto tylko niestety wywaliło mnie z serwera i dostalam bana za wyjście podczas sprawdzania czy nie mam chetów Nie mam hacków  może to potwierdzić mój brat który grał obok na laptopie  [hassajyt] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Po rozmowie z kkrzychu ustaliliśmy, że sprawdzi Cię jeszcze raz.
Wszystkie usunięte pliki będą potraktowane jako brak współpracy i długość kary nie ulegnie zmianie.
Masz czas do 05.09 22:00 na zgłoszenie się do kkrzycha.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Osoba ubiegająca się o skrócenie blokady/zdjęcie jej, nie wyraziła chęci ponownego przystąpienia do sprawdzenia.
Odwołanie odrzucam

Edytowane przez Nolifequ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...