Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Event "Sumo"


EEbola

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): EEbola 
Propozycja dotyczy (tytuł): Event "Sumo'
Opis propozycji:  Witam, przychodzę z propozycją nowego pomysłu na event który może być bardzo fajny dla graczy tego serwera, chodzi tu dokładnie o event "Sumo". Pewnie większość wie o co chodzi w tym evencie ale jednak Ci, co mniej sie orientują to im wytłumaczę. Event Sumo to event w ktorym bijesz się z wszystkimi na wszystkich patykami z odrzutem 2. Jest mała wyspa która ma 3 warstwy, i jak się z nich wszystkich spadnie to odpadasz. I oczywiście ostatnia osoba na arenie wygrywa. Przed startem eventu najlepiej żeby administracja sprawdziła wszystkich graczy czy mają puste eq (bo najlepiej zeby nie mieli zadnych setow i innych itemow) i dać do eq patyk z odrzutem 2. Myślę że administracja tak jak większość społeczności Serwera zna ten event doskonale a ci co nie znają eventu, szybko go poznają. Proszę o pozytywne rozpatrzenie propozycji. Pozdrawiam 🙂 
Dodatkowe ss'y: Myślę, że nie trzeba dodawać żadnych ss.
 

  • Superka 3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tego co pamiętam to kiedyś Zabsong próbował zrobić taki event, ale wyszło źle. Jak dla mnie to taki event by n miał sensu bo grałyby tylko 2 osoby, dlatego lepiej zrobić turniej. Ale nawet jeśli nie będzie to turniej JESTEM NA TAK

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KidMod

Spoko pomysł. Na tak.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Zastanawiam się, czy sprawdzanie każdemu eq przed eventem nie byłoby zbyt czasochłonne i problematyczne, jeśli byłaby taka możliwość to spoko opcją byłoby zrobienie z tymi ekwipunkami tak samo, jak jest z trojzebami na evencie, że nie wejdziesz na event do póki nie wywalisz go z eq, więc jeśli dałoby się to ogarnąć, to na Tak.

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Pomysł spoko, ale tak jak już zauważył @CzystekGaming robiłem go kiedyś i wyszedł fatalnie. Również @Koriks_ ma racje, nie mamy możliwości automatycznego rozdawania i zabierania takich patyków, a osoby które by taki itemek miały byłyby uprzywilejowane z samej racji posiadania jakiegoś unikatowego patyka więc samo ich rozdanie odpada. Występuje również problem z pvp i lagami graczy, którzy by po prostu byli podczas walki (z tego co pamiętam podczas mojego eventu dużo wylogowań podczas walki było). Jeżeli te problemy rozwiążemy (a będzie bardzo cięzko) to taki event zorganizujemy.

  • Superka 2
  • Like 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

  • Superka 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • Administrator
Admin

Propozycję odkładamy w czasie, aktualnie nie jest to naszym priorytetem, a wszelkie powody przemawiające za tym wymienił powyżej Zabsong.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...