Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Alan20111

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Alan2011
Nick Administratora, który banował: kkrzychu
Kiedy to się stało?: zostałem zablokovany za użyvanie niby chitóv
Opis sytuacji: byłem spravdzany no ale mój kolega zadzvonił do mnie czy pogramy v roblox potem jak pograliśmy to veszłem na realcraft server i vidze że mam bana
Screen banaOtwórz zdjęcie

  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odrzuceniem twojej apelacji. Wielokrotnie na czacie pojawia się też komunikat "O wyjściu z serwera jeżeli ciebie nie ma przed komputerem" i potem dopisek "nie wiadomo co  może się w międzyczasie zdarzyć". A po drugie wylogowałeś się w trakcie sprawdzania, więc na tym serwerze byłeś. 

p.s. Popraw te odwołanie bo ma sporo błędów. Życzę miłego dnia.

Pozdrawiam. Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Byłeś Sprawdzany, podczas sprawdzania nie można się wylogowywać, ponieważ można byłoby zmienić wersję Minecrafta dlatego gyd wylogujesz się podczas sprawdzania jest ban 10 dni, o czym zostałeś poinformowania.  Nie wszedłeś  ani na ts3/dc, byłeś na serwerze podczas sprawdzania, bo odpisałeś mi ze nie masz cheatów. Ban został wydany słusznie i zgodnie z taryfikatorm. 


 
[09:31:17] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [KidMod] kkrzychu: @Alan2011 Pamiętaj: logout = ban 10 dni | brak współpracy = ban 10 dni | przyznanie się = ban 5 dni

 

Zostałeś poinformowany o konsekwencjach, jakie płyną z wylogowania się.

Edytowane przez kkrzychu

image.png.273d0a273566627390ffca6d81b0a73a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylogowałeś się w momencie kiedy byłeś sprawdzany.

KidMod kkrzychu poinformował, że musisz wejść na platformę TS3/Discord.

Ty zamiast wejść wyszełeś więc dostałeś bana za logout.

Jeżeli nie cheatowałeś powinieneś przyjść na TS3 lub Discord w celu wyjaśnienia sytuacji.

Edytowane przez DzakPlak_

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zostałeś poinformowany co grozi w przypadku, gdy się wylogujesz. Byłeś aktywny, bo odpisałeś krzychowi, że nie masz cheatów.
Wylogowanie się było twoim wyborem, który poskutkował blokadą na 10 dni.
Odwołanie odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...