Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kamilka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: GothicCurse
Nick Administratora, który banował: Nie otrzymałam bana przez bota, co za tym idzie nie otrzymałam żadnej konkretnej informacji.
Kiedy to się stało?: 08/28/2023
Opis sytuacji: Podczas pisania na czacie głównym servera discord, napisałam dwa słowa który były co prawda out of context, ale nie są banable. Były to słowa "cel pal", chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że używano tych słów do wystrzeliwania pocisków, ale najwidoczniej administrator, który był w tym czasie online miał z tym jakiś głębszy problem, pomijając, że te słowa nie były kierowane w niczyją stronę, nie były one użyte z żadnym "haczykiem" w pisowni ani nic tym podobnego. Oczywiście na serverze ts, nie otrzymałam pomocy, bo kazano najpierw mi złożyć skargę na forum i odwołanie. Tutaj nie chodzi o samego bana, tylko o to jak niektórzy nie nadają się do swojej roboty. Podejrzewam, że bana otrzymałam od koriksa, bo tylko on wtedy pisał cokolwiek na czacie.
Screen bana:  Jak już wyżej wspominałam nie otrzymałam powiadomienia od bota wiadomości prywatnej, więc musicie sobie sami sprawdzić w logach, kto był taki mądry i za co mnie zbanował 🙂

Z góry też mówię, że jeśli ktoś w dwóch losowych słowach doszukuje się podchwytliwych wyzwisk itd. powinien się nad sobą zastanowić i nad tym czy nie ma ze sobą jakiś głębszych problemów.

  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kamilka napisał:

Oczywiście na serverze ts, nie otrzymałam pomocy, bo kazano najpierw mi złożyć skargę na forum i odwołanie.


Na dyżurce poleciłem ci napisać odwołanie, a nie skargę, to 1. Po drugie wyszedłem z kanału po opiekuna serwera discord by rozwiązać od razu ten problem. To że uciekłaś z dyżurki to niestety, nic na to nie poradzę.
Dlatego proszę byś następnym razem nie wkładała mi słów w usta, ani nie zmyślała wersji wydarzeń.

Edytowane przez Alcatraz96_
  • Superka 3

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alcatraz96_ napisał:


Na dyżurce poleciłem ci napisać odwołanie, a nie skargę, to 1. Po drugie wyszedłem z kanału po opiekuna serwera discord by rozwiązać od razu ten problem. To że uciekłaś z dyżurki to niestety, nic na to nie poradzę.
Dlatego proszę byś następnym razem nie wkładała mi słów w usta, ani nie zmyślała wersji wydarzeń.

polecam nastepnym razem sie odezwac, a nie wychodzic z kanalu w trakcie gdy cos jest do ciebie mowione i zgrywac niewiniątko. Bardzo dojrzale zachowanie 🙂

 

  • Dislike 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem, czemu @Kamilka dostała bana za napisanie dwóch słów na czacie, które w żaden sposób nie łamały regulaminu. Jak dla mnie administrator wydający karę chyba zrobił to po prostu z nudów i z faktu nie lubienia pokrzywdzonej. Nie rozumiem też, czemu na teamspeaku nie została udzielona ci wystarczająca pomoc, skoro on istnieje tylko po to by na nim pomagać a zwłaszcza kanał dyżurka administracji. Z tego co widzę, to @Alcatraz96_ na twój widok na dyżurce aż uciekł z przerażenia, aż tak się boi dziewczyn czy co? Jak dla mnie sytuacja i na dsc z banem i na ts3 z brakiem pomocy nie powinny mieć miejsca i żle świadczą o osobach oskarżanych.  Jestem na tak.

  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Kara się skończyła, więc odwołanie odrzucam.
Jeśli chcesz napisać skargę (bo tak wygląda to odwołanie), na któregoś administratora, możesz to zrobić w odpowiednim do tego dziale.

  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...