Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kordhell

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Lepper_
Nick osoby oskarżonej: jonek69 
Miejsce wydarzenia: chat naszego serwera
Data i godzina wydarzenia: Dzisiaj, prawdopodobnie około 14/15
Opis sytuacji: Obelżywe traktowanie mnie i innych graczy, niektóre logi zaginęły
Dowody: [SVip] jonek69: @Lepper_ debil

Lepper_ schowek google robi brr. (Wiem, ten log istniał naprawdę, ale to samo napisałem na msg, i zmodyfikowałem tego loga tutaj)

[SVip] jonek69: @Lepper_ slowa kidosku

[SVip] jonek69: wy tez k¤¤¤¤

[Gracz] Lepper_: jonek69@ "Posłuchaj mnie, dobrze? Od dwóch dni jest tak upier******* stół tutaj!" - ś.p. Kamil Durczok

[jonek69 -> Lepper_] to ty nie wiedzialem hahahaha

[jonek69 -> Lepper_] nara frajerze z

[Lepper_ -> jonek69] schowek google robi brr.

 

 

  • Nie ośmieszaj się 2

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Moim zdaniem skarga nadaje się do odrzucenia. Po pierwsze jak logi mogły zaginąć? Po drugie to godzina. Prawdopodobnie? W logach wszystko powinno być zapisane. Poza tym dowody nie są wystarczające. Nie wiadomo czy sam sobie to wszystko napisałeś czy to faktycznie jest z logów. Cała ta konwersacja wygląda na mało prawdopodobną. 
🤨

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, oloo_ napisał:

Moim zdaniem skarga nadaje się do odrzucenia. Po pierwsze jak logi mogły zaginąć? Po drugie to godzina. Prawdopodobnie? W logach wszystko powinno być zapisane. Poza tym dowody nie są wystarczające. Nie wiadomo czy sam sobie to wszystko napisałeś czy to faktycznie jest z logów. Cała ta konwersacja wygląda na mało prawdopodobną. 
🤨

Świadkiem jest AdamJokerek, a logi zaginęły, gdyż schowek ma ograniczoną pojemność. ChatCraft podczas kopiowania logów nie zapisuję godziny. 

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum
2 godziny temu, Lepper_ napisał:

Świadkiem jest AdamJokerek, a logi zaginęły, gdyż schowek ma ograniczoną pojemność. ChatCraft podczas kopiowania logów nie zapisuję godziny. 

W mojej opinii to nic nie zmienia. Sam zaczepiasz często innych graczy pisząc kompletne głupoty na chacie.  Jak coś piszesz to pisz chociaż z sensem. Zaśmiecasz chat a później robisz z tego problemy. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te logi to jak nie logi. Ja czaje że chatcraft ma ograniczone logi albo ktoś w telefonie ma pamięć ograniczona ale no takie kopiuj wklej w dodatku z dopiskami xdddd nie daje to realizmu

23 godziny temu, oloo_ napisał:

Poza tym dowody nie są wystarczające. Nie wiadomo czy sam sobie to wszystko napisałeś czy to faktycznie jest z logów. Cała ta konwersacja wygląda na mało prawdopodobną. 

I zgadzam się tu z olo pozdrawiam.

 

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Skarga na Gracza została zaakceptowana!

Gracz otrzyma karę adekwatną do popełnionego czynu!

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...