Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Możliwości dla wersji 1.16.5


Koriksss

Wyróżnione odpowiedzi

  • Admin Forum
Admin Forum

Twój nick (z serwera): Koriksss
Propozycja dotyczy (tytuł): Możliwości dla wersji 1.16.5
Opis propozycji

Witam! 

Przychodzę z dość ciekawą propozycją, lecz dla większości pewnie obojętną, ponieważ mamy już te nowsze wersje, jak 1.19, 1.20 itp. Propozycja dotyczy możliwości dla wersji 1.16.5. Jak dobrze wiemy od wersji 1.17 mamy możliwość przebywania pod ziemią na -Y np. -20 -50 itd. Niestety na wersji 1.16.5 takiej możliwości nie ma przez co wiadomo, że gracze grający na tej wersji mają ciężej (tutaj nic nie sugeruje, wybór wersji zależy tylko od gracza i zawsze może wbić z nowszej} Ja jestem jedną z tych osób, które właśnie głównie grają na wersji 1.16.5, która jest najstarszą dostępną wersją na serwerze. Przechodząc do szczegółów. Tak jak wspomniałem wcześniej na owej wersji nie ma dostępnego -Y przez co wiele rzeczy jest utrudnionych mam tutaj na myśli głównie właśnie EVENTY lub ARENE Z BOSSEM, o /warp s nie wspominam, ponieważ wieśniaki można zawsze zakopać na np. Y 1.  (co do areny podobno ma zostać przeniesiona, dlatego skupmy się głównie na eventach). Chciałbym zaproponować, aby eventy NIE BYŁY robione na -Y. Jeśli była by taka możliwość byłaby to genialna rzecz, bo zapewne osobą z wyższych wersji nie zrobi to różnicy, a osoby grające na 1.16.5 będą miały możliwość swobodnej gry na każdym evencie! Jest jeszcze 2 rozwiązanie, aby przed rozpoczęciem eventu lub na samej mapie od eventu już była informacja, która uświadamia gracza, czy owy event jest na -Y lub czy posiada on jakieś elementy z wyższych wersji, aby dany gracz nie tracił zbędnego czasu, mam na myśli sytuację gdzie gracz na spokojnie przechodzi eventu a tu naglę poziom na -Y lub przeszkoda z wersji 1.17+ (co do elementów, to opcjonalnie, ponieważ myślę, że jednak mogłoby to zrobić jakieś zamieszanie szczególnie, że graczy na wersji 1.16.5 jest niewiele, jednak głównie zależy to od organizacji i chęci administracji!) Wracają jeszcze do wstępu chciałbym podać jeden argument dla, którego owa propozycja mogłaby zostać wprowadzona. Skoro serwer umożliwia grę na wersji 1.16.5, to dlaczego by nie wspierać tej wersji w taki sposób. Ogólnie z mojej strony podziękowania dla administracji, że owa wersja jest dostępna, bo wiele serwerów ma np. tak, że wpuszcza właśnie dopiero od wersji 1.17 dlatego chwałą Wam, jednak skoro już ta wersja jest dostępna to czemu by jej nie wesprzeć trochę! Tak jak już pisałem dla graczy z wyższych wersji zapewne nie zrobi to różnicy, a nam grającym na 1.16.5 znacznie ułatwi rozgrywkę. Mam nadzieję, że nic źle nie napisałem, a jeśli napisałem poprawcie mnie. Miłego dnia dla Was! 🙂

Dodatkowe ss'yZbędne 🙂

  • Superka 2

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koriks_ napisał:

Twój nick (z serwera): Koriksss
Propozycja dotyczy (tytuł): Możliwości dla wersji 1.16.5
Opis propozycji

Witam! 

Przychodzę z dość ciekawą propozycją, lecz dla większości pewnie obojętną, ponieważ mamy już te nowsze wersje, jak 1.19, 1.20 itp. Propozycja dotyczy możliwości dla wersji 1.16.5. Jak dobrze wiemy od wersji 1.17 mamy możliwość przebywania pod ziemią na -Y np. -20 -50 itd. Niestety na wersji 1.16.5 takiej możliwości nie ma przez co wiadomo, że gracze grający na tej wersji mają ciężej (tutaj nic nie sugeruje, wybór wersji zależy tylko od gracza i zawsze może wbić z nowszej} Ja jestem jedną z tych osób, które właśnie głównie grają na wersji 1.16.5, która jest najstarszą dostępną wersją na serwerze. Przechodząc do szczegółów. Tak jak wspomniałem wcześniej na owej wersji nie ma dostępnego -Y przez co wiele rzeczy jest utrudnionych mam tutaj na myśli głównie właśnie EVENTY lub ARENE Z BOSSEM, o /warp s nie wspominam, ponieważ wieśniaki można zawsze zakopać na np. Y 1.  (co do areny podobno ma zostać przeniesiona, dlatego skupmy się głównie na eventach). Chciałbym zaproponować, aby eventy NIE BYŁY robione na -Y. Jeśli była by taka możliwość byłaby to genialna rzecz, bo zapewne osobą z wyższych wersji nie zrobi to różnicy, a osoby grające na 1.16.5 będą miały możliwość swobodnej gry na każdym evencie! Jest jeszcze 2 rozwiązanie, aby przed rozpoczęciem eventu lub na samej mapie od eventu już była informacja, która uświadamia gracza, czy owy event jest na -Y lub czy posiada on jakieś elementy z wyższych wersji, aby dany gracz nie tracił zbędnego czasu, mam na myśli sytuację gdzie gracz na spokojnie przechodzi eventu a tu naglę poziom na -Y lub przeszkoda z wersji 1.17+ (co do elementów, to opcjonalnie, ponieważ myślę, że jednak mogłoby to zrobić jakieś zamieszanie szczególnie, że graczy na wersji 1.16.5 jest niewiele, jednak głównie zależy to od organizacji i chęci administracji!) Wracają jeszcze do wstępu chciałbym podać jeden argument dla, którego owa propozycja mogłaby zostać wprowadzona. Skoro serwer umożliwia grę na wersji 1.16.5, to dlaczego by nie wspierać tej wersji w taki sposób. Ogólnie z mojej strony podziękowania dla administracji, że owa wersja jest dostępna, bo wiele serwerów ma np. tak, że wpuszcza właśnie dopiero od wersji 1.17 dlatego chwałą Wam, jednak skoro już ta wersja jest dostępna to czemu by jej nie wesprzeć trochę! Tak jak już pisałem dla graczy z wyższych wersji zapewne nie zrobi to różnicy, a nam grającym na 1.16.5 znacznie ułatwi rozgrywkę. Mam nadzieję, że nic źle nie napisałem, a jeśli napisałem poprawcie mnie. Miłego dnia dla Was! 🙂

Dodatkowe ss'yZbędne 🙂

A to najstarszą wersją na której działa serwer nie jest 1.12.2? Jeżeli nie - to jak gram na serwerze na tej wersji?

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Teraz, Lepper_ napisał:

A to najstarszą wersją na której działa serwer nie jest 1.12.2? Jeżeli nie - to jak gram na serwerze na tej wersji?

Słyszałem o tym błędzie, najwidoczniej nie zostało to naprawione! Zarząd nie raz ogłaszał na czacie, że serwer jest od wersji 1.16.5.

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Koriks_ napisał:

Słyszałem o tym błędzie, najwidoczniej nie zostało to naprawione! Zarząd nie raz ogłaszał na czacie, że serwer jest od wersji 1.16.5.

Prosiłbym o nienaprawiane tego, mój komputer nie uruchamia innej wersji, a chciałbym sobie z wami grać.

  • Superka 1
  • Thinking 1
  • Idk 1

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został poruszony przeze mnie na spotkaniu gracz-zarząd. Co do bossareny, zostanie ona przeniesiona (na wyższe koordynaty), jednak nie jest to takie proste, przez co zostanie to naprawione w niedalekiej przyszłości. Co do eventów, to nie kojarzę ani jednego eventu, który byłby na minusowych koordynatach (i domyślam się, że żadnego nie było, bo świat ,,eventowy" jest na dodatniej wysokości). Skoro o bossarenę Eventy tak jak napisałem wcześniej zawsze były na wyższych wysokościach, więc tam nie ma co zmieniać. Zmienić natomiast można wysokość bossareny, nad czym zarząd już pracuje. Propozycja do odrzucenia.

Pozdrawiam

Edytowane przez adam535
Literówka
  • Nie ośmieszaj się 1
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
1 godzinę temu, adam535 napisał:

Temat został poruszony przeze mnie na spotkaniu gracz-zarząd. Co do bossareny, zostanie ona przeniesiona (na wyższe koordynaty), jednak nie jest to takie proste, przez co zostanie to naprawione w przyszłości. Co do eventów, to nie kojarzę ani jednego eventu, który byłby na minusowych koordynatach (i domyślam się, że żadnego nie było, bo świat ,,eventowy" jest na dodatniej wysokości). Skoro o bossarenę Eventy tak jak napisałem wcześniej zawsze były na wyższych wysokościach, więc tam nie co zmieniać. Zmienić natomiast można wysokość bossareny, nad czym zarząd już pracuje. Propozycja do odrzucenia.

Pozdrawiam

???

Gdyby eventy nie były na -Y nie pisałbym tej propozycji. Chciałbym tutaj na świadka powołać @jipsyybo co się na te eventy po wkurzałem to moje xd, a co do bossareny zadałem pytanie w tickecie i otrzymałem odpowiedź, że zostanie przeniesiona jak najszybciej to będzie możliwe i jeszcze w tej edycji, a nie w przyszłości 😉 dlatego proszę się doinfomować i nie pisać głupotek, bo tak jak napisałem wyżej gdyby eventy nie były robione na -Y propozycja by się nie pojawiła.

  • Superka 1
  • Like 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zawsze gram na 1.16.5 i nigdy nie byłem na evencie, który byłby na minusowych koordynatach, jeżeli tak jest to przepraszam, w takim wypadku propozycja do akceptacji. Wracając do bossareny, jeżeli zostanie naprawiona za 2 dni, to czy nie jest to niedaleka przyszłość?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
2 godziny temu, adam535 napisał:

 naprawiona za 2 dni, to czy nie jest to niedaleka przyszłość?

Wydaje mi się, że jest to w tym przypadku głupie określenie. Każdy jak widać może odebrać to inaczej ja zazwyczaj w tym przypadku uznałem, że słowo przyszłości określa jeszcze długi czas oczekiwania. Wiadomo, jest wiele innych określeń, które bardziej by tutaj przypasowały. 

 

2 godziny temu, adam535 napisał:

Sam zawsze gram na 1.16.5 i nigdy nie byłem na evencie, który byłby na minusowych koordynatach, jeżeli tak jest to przepraszam, w takim wypadku propozycja do akceptacji.

No widziszz, tak jak pisałem napiszę jeszcze raz niejednokrotnie spotkałem się z eventem który był na Y- lub któryś z poziomów eventu był na -Y, dlatego napisałem propozycje. A to, że nie spotkałeś się z takim eventem może wynikać z niepokaźnej aktywności na serwerze lub samym równie niepokaźnym uczestnictwie w eventach 🤷

Edytowane przez Koriks_
  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Za zaakceptowaniem.

 

Co do BossAreny, to już wiadomo, że ma zostać przeniesiona na wysokość Y+. Jednak tak jak napisał już Koriks - wiadomo, że można wejść na nowszej wersji i nie mieć tego problemu, ale dla innych graczy większe wersje mogą bardziej lagować oraz powodować spadki FPS'ów, przez co niewygodnie im się gra. Moim zdaniem skoro jest możliwość wejścia na wersji 1.16, to powinny być informacje na eventach jeśli takowy jest na wersję 1.17+. Kiedy dopiero te wersje 1.17/1.18 sie pojawiały, to gracze byli informowani 15 minut przed eventem, że będzie on na wersje 1.17, aby każdy miał czas na zmiane wersji lub po prostu poinformowanie o braku możliwości przejścia eventu na niższej wersji. Napisanie o tym to jedna wiadomość więcej, dlatego nie powinien być to problem, a też troszke jednak niefajnie, że nie patrzy się już na te osoby na niższych wersjach. 

 

15 godzin temu, Koriks_ napisał:

Chciałbym tutaj na świadka powołać @jipsyybo co się na te eventy po wkurzałem to moje xd

 

Oczywiście potwierdzam! Pamiętam kilka sytuacji, kiedy to Korix był już na danym evencie daleko, a nagle pojawia się rzecz z 1.17 i automatycznie skreśla go to z całego eventu i w ogóle z wygranej. Takie osoby nawet nie mają możliwości tych eventów wygrywać, co jest troszke - moim zdaniem - niesprawiedliwe, ponieważ taka możliwość powinna być dla wszystkich, jeśli nie ma wcześniej informacji o blokach z nowszych wersji (podobnie na ostatnim evencie z miodem, który już dobrze nie działa na wersji 1.20 (moje stracone minuty rip), ale to akurat taka nowość, więc wiadomo, że ktoś mógł o tym nie wiedzieć). 

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Jestem za zaakceptowaniem. Na pewno ułatwiło by to grę wielu osobą grającym na tej wersji. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Arena pod bossa jest już przygotowana, czekamy tylko na wgranie poprawki. Co do eventów, to większość jest organizowana na dodatnich koordynatach Y. Tych na ujemnych można policzyć na palcach jednej ręki. Jeżeli to będzie możliwe (a nie zawsze będzie, np wspinaczki drabinkowe są organizowane na całej dostępnej wysokości a podwyższenie startu spowodowałoby skrócenie eventu o jakieś 20%) to te eventy zostaną przeniesione na dodatnie koordynaty. Zawsze nieidealnym rozwiązaniem jest zmiana wersji na czas trwania takiego eventu - nie jest to jakoś specjalnie trudne i czasochłonne (nawet jeżeli ktoś bedzie mieć lagi czy spadki fps, to jednak nie powinny być aż tak dokuczliwe jak to przedstawiacie w propozycji). W przypadku prowadzenia eventów na ujemnych kordach administracja będzie o tym informować odpowiednio wcześniej.

  • Like 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została zaakceptowana!

Propozycja przeszła pozytywnie etap weryfikacji i zostanie wprowadzona na serwer.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...