Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KoczkodanChaosu


KoczkodanChaosu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: KoczkodanChaosu.
Nick Administratora, który banował: Najprawdopodobniej bot.
Długość bana: Nie mam pojęcia, zostałem wyrzucony z servera discord a teraz nie mogę na niego dołączyć w żaden sposób (używając linków od innych graczy i ze strony servera).
Kiedy to się stało?: dzisiaj, koło 18:30
Opis sytuacji: Podałem na serverze discord link do innego servera dc służącego do rezerwacji lokali i reklamowania swojej oferty dla galerii /vw ben. Server który podlinkowałem nie działał na szkodę servera (nie był nawet weryfikowany - ban został nadany automatycznie). Z tego co pytałem miałem pełne prawo zapraszać na ten server graczy.
Screen bana: nie otrzymałem żadnej wiadomości zwrotnej, widziałem tylko jak moja wiadomość jest usuwana i któryś z botów przesyła jakąś informację, ale nie pamiętam jej zawartości bo od razu zostałem zbanowany.

 

Pozdrawiam cieplutko.

The pantagon choose azure over aws.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Faktycznie automod zbanował Ciebie za reklamę celową. Zabronione jest czy to na serwerze discord czy na serwerze minecraft reklamowania innych serwerów discord. Odwołanie akceptuje. Następne reklamy jakiś niepotrzebnych serwerów discord również zakończą się blokadą konta.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
uMqzDLw.gif

Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę!

Miłej gry!

  • Superka 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...