Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Krajze

Rekomendowane odpowiedzi

😎 zbanowanego: Krajze

Nick Administratora, który banował: nie wiem ale raczej Nolifequ

Długość bana: permanentny 

Kiedy to się stało?: z 2 tygodnie temu 

Opis sytuacji: Byłem na discordzie gadałem coś o botach i dostałem bana ;( chciałbym powiedzieć że bardzo żałuję tego co zrobiłem i chciałbym prosić o unbana bo miałem zamiar kiedyś wrócić grać na serwerze z moimi znajomymi a bez discorda to tak sabo może w przyszłości do administracji chodź wątpie przez moją przeszłość 

Screen bana: Nie mam jak

Edytowane przez Krajze
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Blokadę otrzymałeś za szkodzenie serwerowi. Nie dostałeś jej za samo rozmawianie o botach, tylko za realizacje całego zajścia.
Ban jak najbardziej słuszny i niemożliwy do zdjęcia na ten moment, a z chęcią dołączenia do administracji, to nawet wyszedł Ci żart.

Chciałbym zaznaczyć jeszcze, że trochę kłóci się twoja chęć grania na serwerze, z tym co mi napisałeś. 

 

image.png

 

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Nolifequ napisał:

Blokadę otrzymałeś za szkodzenie serwerowi. Nie dostałeś jej za samo rozmawianie o botach, tylko za realizacje całego zajścia.
Ban jak najbardziej słuszny i niemożliwy do zdjęcia na ten moment, a z chęcią dołączenia do administracji, to nawet wyszedł Ci żart.

Chciałbym zaznaczyć jeszcze, że trochę kłóci się twoja chęć grania na serwerze, z tym co mi napisałeś. 

 

image.png

 

 

To nie ja boyowalem tylko taki jeden z którym prowadziłem serwer, na wielu serwerach byłem w administracji a ten zamiast podzielić się każdy wie czym zabrał wszystko dla siebie dlatego nie mam z nim kontaktu a zawsze się moge zmienić a jeżeli chodzi z tym wstąpieniem do administracji do updatowali byście administrację na proceshacker 2 bo tak słabo wam to wychodzi a ja potrafe potrafię także pisać pluginy na poziomie średnim byłem devem nie kilku serwerach oraz w administracji na Wielu słynnych nie chce promować bo zaraz dostanę bana za reklamę a wtedy kazał mi do was wbić i gadać to co mi powiedział żeby zakupic antybota itp.  A napisałem tą wiadomość Wtedy jak mi zainstalowałeś trojana i zgłosiłem nie ciebie skargę ale zostałem olany dziękuję i pozdrawiam 

Edytowane przez Krajze
  • Skull 2
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Dowody na to, że to ty byłeś odpowiedzialny za atak są niepodważalne. Twoje tłumaczenie, że ktoś Ci kazał to zrobić nie jest żadnym powodem do zaakceptowania odwołania.

Odwołanie odrzucam.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...