Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Karty kolekcjonerskie


szyszek0218

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): szyszek0218
Propozycja dotyczy (tytuł): Karty kolecjonerskie
Opis propozycji: Można by zrobić coś na wzór obecnych na serwerze memów do zbierania tylko, że to były by osobne, składające się z pojedynczej części karty do kolekcjonowania. Mogły by być to np. wizerunki pokemonów lub bloków z gry. Każda z kart mogła by mieć swój poziom rzadkości. Gracze mogliby wymieniać się nimi i handlować, a także takie karty mogły by być ciekawymi nagrodami za wygraną w jakimś konkursie. Załączam screen koncepcyjny tego jak mogło by to mniej więcej wyglądać w przypadku kart pokemon. 
Dodatkowe SS'y: ...

pokesy.webp

  • Superka 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to zbędna propozycja.

Na serwerze są już skrzynki z memem i można je kolekcjonować, nie ma sensu wprowadzać dodatkowych kart czy obrazów ponieważ już jest memów sporo.

 

Do odrzuceniu 

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze dodać takie karty w SKUPIE w GUI, byłoby super (chodzi mi, żeby była możliwość sprzedawania, ale nie kupowania). Myślę, że najlepiej byłoby gdyby takie karty wypadały ze skrzynki z memem (zwiększyłoby to jej wartość). Nie wiem jak to obciążyłoby serwer i jak jest z tego realizacją (ale skoro memy zostały dodane, to z tym też nie powinno być problemów). Oprócz tego urozmaiciło by to serwer i byłaby to rzecz, która będzie wyróżniała realcraft'a spośród innych serwerów minecraft. Jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DzakPlak_ napisał:

Moim zdaniem jest to zbędna propozycja.

Na serwerze są już skrzynki z memem i można je kolekcjonować, nie ma sensu wprowadzać dodatkowych kart czy obrazów ponieważ już jest memów sporo.

 

Do odrzuceniu 

Chodzi o to, żeby karty składały się z pojedynczej grafiki. W ten sposób łatwiej było by się nimi wymieniać, a i handel takich kart napędzał by gospodarkę serwera. 

 

+ Same memy ze względu na to, że podzielone są na części są ciężkie w zbieraniu i (przynajmniej według mnie) nie są tak interesujące jak memy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeżeli zostałoby to wprowadzone w taki sposób jak napisał @adam535 to jestem na tak.

Czyli, że mozna je sprzedać a nie kupić i karty te byłyby dodane do skrzynek z memem co zwiększyłoby jej wartość dodatkowo urozmaicając serwer w kolejne kolekcje to czemu nie.

Można wtedy nawet pomyśleć o jakiejś topce dla kolekcjonera. 

Ale o tym zdecyduje osoba rozpatrująca propozycje.

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Jestem na tak.

 

Propozycja bardzo mi się podoba. Kolekcjonuje memy i chętnie pozbierałabym coś jeszcze, a szczególnie takie karty z różnymi poziomami rzadkości jak za dziecięcych lat 🥹. @DzakPlak_ też ma racje, że może to być dość zbędne skoro są już memy i też później żeby to wszystko zgrywać na nowe edycje itp, no ale na pewno zachęciłoby to więcej osób, jeśli zobaczyłyby na karcie swoją ulubioną postać/pokemona!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Jestem za zaakceptowaniem. Sama propozycja wydaje się bardzo ciekawa i pomysłowa. Na pewno wielu graczy ucieszyło by się z dodania nowych kolekcjonerskich przedmiotów do rozgrywki 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Na chwilę obecną nie widzę możliwości dodania takich kart do kolekcjonowania. Z samymi memami naprawdę jest dużo roboty. Zapiszę jednak ją w swoim kajeciku, możlwe że w przyszłości do niej wrócę i coś pokombinujemy.

  • Superka 2

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

 

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • Administrator
Admin

propozycja_akceptowane.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...