Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Wielorazowe jajka przechowujące


eryter22

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): eryter22
Propozycja dotyczy (tytuł): Wielorazowych jajek przechowujących
Opis propozycji: W tej propozycji proponuję wprowadzić na server by jajka przechowujące nie były jednorazowego użytku, wiec żeby po wypuszczeniu moba z takiego jajka by nie znikały tylko można by było je znowu wykorzystać. Dla osób, które zajmują się handlem zwierzętami byłoby to nie lada ułatwienie i nie musieliby robić nie wiadomo ile jajek przechowujących. Można by też alternatywnie zrobić tak, że dane jajko po złapaniu w niego 1 moba, później można by tylko tego moba już łapać do niego i żadnego innego. 
Dodatkowe SS'y: Brak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no byłoby to takie ułatwienie, że aż po co one. Jestem na nie. Nigdy nikomu nie przeszkadzały zwykłe jajka do przechowywania zwierzaczków więc nie sądzę aby było to potrzebne. Imo też nie wiem czy byłoby to jakkolwiek do wykonania.

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że taka propozycja byłaby dobra, ale receptura jajek musiałaby ulec zmianie. Poza tym, gdyby w takie jajko można byłoby łapać wszystkie zwierzątka to byłoby to za duże ułatwienie. Jestem na TAK pod warunkiem, że będzie nowa receptura (np. blok diamentu, złota, szmaragdu i 6 bloków żelaza), takie jajka będzie można użyć max 5 razy i można będzie w nie łapać tylko zwierzątka jednego gatunku. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Tak jak napisał DzakPlak również uważam, że jajka przechowujące powinny zostać jednorazowe. Z wielorazowymi jajkami nie miało by to za bardzo sensu, było by zbyt łatwo. 
Do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Wprowadzenie takiego jajka zdeprecjonuje jajka już istniejące, a funkcjonują one bardzo dobrze.

  • Superka 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...