Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Voucher na bułkę na 10 minut


H0rnet3

Wyróżnione odpowiedzi


Twój nick (z serwera): H0rnet3 
Propozycja dotyczy (tytuł): Vouchera na bułkę na 10 minut
Opis propozycji: Voucher na bułkę na 10 minut to unikalny przedmiot dropiący ze skrzynki legendarnej oraz mitycznej. Po użyciu (prawo-klik) dostajesz kolejny unikalny przedmiot, a mianowicie Bułkę. Bułka, jeżeli gracz nie zje tego jakże wspaniałego przedmiotu,  po upłynięciu czasu 10 minut, znika. Jednak jeżeli gracz zje ową bułkę, dostaje boosta, w postaci efektu Haste 3, oraz boosta na drop ze stona. Boost trwa na dokładnie 30 sekund.
Dodatkowe SS'y: Mam coś lepszego niż same zrzuty ekranu. Cały, pełnoprawny showcase działania tego Vouchera.



https://youtu.be/Ng6LosuDObE

Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie rozpatrzona. ~ H0rnet3

  • Superka 2
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę zastosowania na serwerze, tym bardziej ze teraz zostały dodane nowe możliwości zdobycia efektu haste III typu nowy set górnika, można tez wylosować z magicznej skrzynki potkę szybkiego kopanie więc nie wiem, czy to byłoby przydatne . 

 

Jestem za odrzuceniem propozycji.

  • Dislike 1

image.png.273d0a273566627390ffca6d81b0a73a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jestem przeciw, tak jak wyżej, są już różne sposoby zdobywania haste3, ale chciałbym Cię pochwalić, naprawdę kreatywny pomysł i bardzo fajnie, że przedstawiłeś to na filmie, serio, naprawdę super :33 Po prostu nie widzę za bardzo tego zaimplementowanego na serwerze 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mod Forum

Moim zdaniem propozycja ta nie ma sensu. Jestem przeciwnikiem takich przedmiotów z wzmocnionymi efektami. 
Do odrzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Pomysł ciekawy, ale będący połączeniem dwóch już istniejących na serwerze rozwiązań. Póki co nie przewidujemy łączenia boostów.

  • Superka 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...