Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Polubienia Działek


AvGj_

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): AvGj_
Propozycja dotyczy (tytuł): Polubienia Działek
Opis propozycji: Witam proponuje dodania opcji dotyczącej działki , a dokładnie tego aby gracze którzy połączyli działki ze swoimi ziomeczkami mogli mieć polubienia razem a nie oddzielnie. Nie wiem czy mam się więcej rozpisać myślę że każdy wie o co chodzi. Dziękuje i pozdrawiam 
Dodatkowe SS'y: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Niszczyłoby to topki działek i mówię to całkowicie obiektywnie, jako osoba mająca połączoną działkę z trzema osobami oraz będąca wysoko w topce. Gdyby razem ze mną trzy inne osoby były drugie, to przecież reszta wylewałaby swoje żale XD takie są realia, Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Sumowanie polubień działek byłoby niesprawiedliwe wobec osób nie łączących działek z innymi, a tak jak zostało to już wspomniane, tworzenie nowej topki nie ma sensu. Zawsze możecie swoje polubienia dodać i chwalić się że macie razem x polubień, więcej niż np. ja.

  • Superka 2

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...