Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

HotKoszpa1337


HotKoszpa2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: HotKoszpa1337
Nick Administratora, który banował: KatyTop
Kiedy to się stało?: ...13.08.2023
Opis sytuacji: ...dostałem bana za killaure bez sprawdzania a po banie poszedłem wyjaśnic sprawe na ts3 i katy powiedziała że ma dowód w postaci nagrania gdzie jest pokazane że hitam kogoś przez ściane gdzie takiej sytuacji nie było a jak była to mógł byc to błąd serwera a nie że ja mam cheaty proponuje sprawdzanie a nie banowanie mnie bez sprawdzanie i oczywiście złoże skarge na katy bo jej odpowiedz była taka że nie ma czasu mnie sprawdzić to poco mnie banowała jak czasu nie ma? proponuje zobaczenie logów
Screen bana: ...image.png.0956c9c25b0da7564bf383337ef2eb18.png

  • Haha 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za bicie osoby która była pod ziemią. Nie ma tu mowy o jakimkolwiek błędzie ze strony serwera. Po prostu leciałeś na cheatach i masz za to bana (wydanego na podstawie mocnych dowodów), do odrzucenia. 

 

A to że teraz spróbujesz ukryć cheaty za wiele nie zmieni 

  • Like 1

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś zbanowany na podstawie posiadanego przeze mnie nagrania, na którym ewidentnie zabiłeś gracza przez bloki. Nagranie widziało również 2 innych Administratorów, którzy mogą banować za cheaty i też uznało, że nie można było tego na czysto zrobić. Ty podczas rozmowy na TS powiedziałeś, że przez te bloki da się bić, a były to solidne bloki, przez które nie ma możliwości bicia co też było sprawdzane przez nas w dniu dzisiejszym by w pełni sprawdzić twoje założenia. Jednak po wszelkich próbach nie udawało się zadać obrażeń przez bloki, a o dziwo tobie się udało, więc wniosek jest jeden, cheaty.

A co do tego, że na TS powiedziałam, że Cię nie sprawdzę bo nie mam na to czasu to myślę, że jest dość logiczne, że człowiek po 23 może nie mieć czasu bo np. może iść spać, a skoro miałam nagranie, na którym ewidentnie widzę zabijanie przez ściany to nie widziałam sensu Cię sprawdzać.

 

Nagranie zostanie udostępnione również osobie, która będzie rozpatrywać tą skargę i to ona podejmie ostateczną decyzję. 

  • Like 1

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Ze względu na nagranie, zachowanie odwołującego się oraz przeprowadzone testy, blokada zostaje. 

  • Superka 2

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...