Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

6/3/3-legendarna skrzynka


BDmati

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): bdmati
Propozycja dotyczy (tytuł): dropu 6/3/3 z legendarnej skrzynki 
Opis propozycji: Witam, jak dobrze wiemy kiedyś z legendarnej skrzynki dało się wydropic kilof 6/3/3, teraz je to niemożliwe bo edycję temu było duzo owych skrzynki i drop został wyłączony. Teraz jest Iich mniej dlatego proponuję dodać go z mniejszą szansą dropu niż przedtem. Doda to sensu otwieraniu legendarnych i zachęci graczy do tej czynności i starania się o jej zdobycie.
Dodatkowe SS'y: Nie potrzebne.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Według mnie powinno zostać tak jak jest, nawet jeśli ten drop byłby niewielki, dalej jest to jakaś dodatkowa szansa na jego traf. A uważam, że aktualnie jest optymalnie. Za odrzuceniem 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wprowadzenie niewielkiej szansy (np. 1%) bardzo zachęciłoby to mnie do otwierania legendarnej skrzyni. Na razie kluczy mam 5 i czekam aż dostanę mityki (właśnie ze względu na ten kilof). Moim zdaniem propozycja do zaakceptowania.

Edytowane przez adam535
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KidMod

Na tak. Jednak musi być to naprawdę bardzo rzadkie.

Edytowane przez _Minta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Obecnie gracze otworzyli około 1100 skrzynek legendarnych. Matematycznie przy 1% wypadłoby 11 super kilofów, co ze skrzynek mitycznych jest zbyt dużą ilością. Wartością akceptowalną by było 2-3 promile, jednak nie oszukujmy się, byłoby to delikatnym oszukiwaniem graczy. Zastanowimy się na innym sposobem uatrakcyjnienia legendarnej skrzynki

 

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...