Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

jagodkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: jagodkaa
Nick Administratora, który banował: aversh
Długość bana: 5 dni
Kiedy to się stało?: w czwartek około godziny 12
Opis sytuacji: zostałem sprawdzany i wiedzialem ze mam txt z xrayem i dostane bane dlatego sie odrazu przyznalem aczkolwiek bardzo żałuje ze dostalem tego bana bo nie korzystałem z xraya mam wykopane 0 bloków i 0 rud surowca oraz ani razu na realcrafcie z tej niedozwolonej modyfikacji nie skorzystałem byłbym bardzo wdzięczny za rozpatrzenie tego wniosku
Screen bana: j9rguN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Nie rozumiem dlaczego piszesz to dopiero dziś, gdybyś napisał to od razu po banie może i byś krócej czekał. Tak czy siak jestem za skróceniem banicji, ziomek wyraził skruchę i widać, że zrozumiał swój błąd. W dodatku jeśli faktycznie tak jego statystyki wyglądają, a możemy zauważyć że ma tylko 5 godzin, to nie ma co się zastanawiać 😉

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
4 godziny temu, Koriks_ napisał:

Nie rozumiem dlaczego piszesz to dopiero dziś, gdybyś napisał to od razu po banie może i byś krócej czekał. Tak czy siak jestem za skróceniem banicji, ziomek wyraził skruchę i widać, że zrozumiał swój błąd. W dodatku jeśli faktycznie tak jego statystyki wyglądają, a możemy zauważyć że ma tylko 5 godzin, to nie ma co się zastanawiać 😉


Musisz wziąć pod uwagę, że osoba zbanowana niekoniecznie musiała przyznać się do cheatów, o które była podejrzana.
Sytuacja w takim przypadku nie jest tak oczywista jak może się wydawać.

Edytowane przez Nolifequ
  • Superka 2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zapraszam Cię @jagodkaa na pw. Omówimy pewne kwestie dotyczące Twojej blokady.

 

Jeśli nie otrzymam odpowiedzi do 15.08 do 20:00, odwołanie zostanie odrzucone.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Ze względu na brak zainteresowania ze strony zbanowanego, odwołanie odrzucam.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...