Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Dodanie mebli na serwer.


adam535

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): adam535
Propozycja dotyczy (tytuł): Dodania mebli na serwer.
Opis propozycji: Proponuję dodać meble na serwer. Wiem, że taka propozycja już się pojawiła i została odrzucona, jednak znam 3 pluginy, dzięki któremu takie coś może wejść w życie. Pluginy te są bez żadnych textur packów i myślę, że na kolejnej edycji można coś takiego wypróbować. Wiadomo, byłoby fajne, bez lagów to zostaje. A jeśli powodowałby duże lagi i nie spodobałoby się to graczom to usuwamy. Mebli jest tam dużo, wszystko jest do konfiguracji. Powstał na te pluginy poradnik na polskim yt. Wyobraźcie sobie: budynek, gdzie na samym jego szczycie powiewa flaga... realcraft'a!
Dodatkowe SS'yimage.png.d3faec8110794502387107a49183ab4d.pngimage.png.8e1b10e6ebec0ad4123231a8e72ec38c.pngimage.png.7e69cd4b910d92d63bf0c7db7e9057bd.pngimage.png.edd5035fd6575a11da89f0b6004ab9a6.pngimage.png.88e80a330eb5df0ed95849815a8b3556.pngimage.png.ecb75afa8b1b3d9713e82a8d04190da1.pngimage.png.dc5dc1b1524219b4d83142d7dc940b05.pngimage.png.b2c00fa00a917b267098a9d447e3adb3.png

  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tam jest baaardzo dużo mebli. Wszystko do konfiguracji (chodzi o pluginy). Można dodać lub zmienić istniejące już receptury, dodawać meble które stworzyli inne gracze. Na screenach dałem tylko część mebli, żeby wam pokazać jak to wygląda. Jak chcecie mogę wam dodać więcej screenów. Tam była nawet katapulta, która strzelała prawdziwymi blokami. Gilotyna, hamak, itd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, adam535 napisał:

 

Tam jest baaardzo dużo mebli. Wszystko do konfiguracji (chodzi o pluginy). Można dodać lub zmienić istniejące już receptury, dodawać meble które stworzyli inne gracze. Na screenach dałem tylko część mebli, żeby wam pokazać jak to wygląda. Jak chcecie mogę wam dodać więcej screenów. Tam była nawet katapulta, która strzelała prawdziwymi blokami. Gilotyna, hamak, itd.  

Tak, to zróbcie flagę Samoobrony RP, chętnie se powieszę, lub będę z taką paradował.

  • Mrozi 1
  • XD 2

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, ponieważ nie wiem gdzie ty taki plugin znalazłeś, ale radzę spojrzeć drugi raz czy na pewno to plugin, a nie mod. Z resztą myślę, że gracze i nie tylko dobrze radzą sobie w budowaniu "mebli" w stylu minecraft. 

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KidMod

Jestem neutral co do tej opcji ,meble no są dość ładne ale to raczej do budowy np. spawna czy coś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

Jeżeli to jest faktycznie plugin a nie mod, to można by to było dodać, bo dawałoby to dużo możliwości do budowania i ozdabiania wnętrz. Nie jest to do zrobienia na szybko, na pewno wymagałoby dużego nakładu pracy ze strony zarządu, aby to ustawić i skonfigurować aby to odpowiednio działało.

Gdyby nie generowało to lagów, to imo można by było pomyśleć.

  • Superka 1

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, CzystekGaming napisał:

Jestem na NIE, ponieważ nie wiem gdzie ty taki plugin znalazłeś, ale radzę spojrzeć drugi raz czy na pewno to plugin, a nie mod. Z resztą myślę, że gracze i nie tylko dobrze radzą sobie w budowaniu "mebli" w stylu minecraft. 

Proszę bardzo. Nazwy tych pluginów to: DiceFurniture, ProtocoILib, FurnitureLib. Dodatkowo do poprawnego działania tych pluginów potrzebny jest Vault, ale on chyba jest już na serwerze. Wszystko bez tekstur packów, modów. Mebli standardowo jest mało, ale jest strona na której można pobierać nowe meble. W takim przypadku, mebli jest ponad 550 (do wyboru, do koloru). To, żebyśmy my gracze mieli dostęp do danego mebla musi być dodana na ten mebel permisja (1 komenda) i trzeba dodać crafting, który dodaje się w configu plugina. Nie wszystkie meble z tego plugina muszą być dostępne. Zarząd może dodać tylko 7 mebli a do reszty usunąć crafting. Sprawdzałem to na testowym serwerze i działało. Myślę, że można wypróbować chociaż na jednej edycji, aby przekonać się czy jest to warte ciągu na dalszych edycjach. Wracając do tego, że gracze dobrze sobie radzą w budowaniu mebli, to nie o to chodzi. To chodzi o mechanikę. Na stole wybudowanym z bloków, możesz położyć jedzenie? Na hamaku możesz usiąść? Katapulta może wyrzucić bloki? Zbudowana pułapka z bloków na niedźwiedzia, która ładnie wygląda, może je zabić? Moim zdaniem powinno to wejść jako coś eksperymentalnego. Ale trzeba dać szansę, aby coś można było wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Tak jak mówią wyżej jeśli to nie mod to spk, jak dla mnie jest to zbędne więc jestem neutral 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem za zaakceptowaniem propozycji, jeżeli byłyby dodane meble to musiałyby być też dodane craftingi do nich lub GUI, w którym można by zakupić te meble. Jeśli nie byłoby problemów takich np. lagi, czy jakieś kopiowanie itemów związane z tym to jestem jak najbardziej na tak.

image.png.273d0a273566627390ffca6d81b0a73a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Jak dla mnie zbędne, ale niektórym graczom spodobały by się meble na realcraft. Jako iż jest to plugin bez txt jestem za zaakceptowaniem propozycji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Sprawdzimy działanie tych pluginów, jeżeli będą spełniać oczekiwania możliwe, że zdecydujemy się na ich wprowadzenie.

  • Like 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
M7kRaFt.gif

Propozycja została wstępnie zaakceptowana!

Propozycja została skierowana bezpośrednio do serwerowego Technika celem weryfikacji możliwości jej implementacji.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • Administrator
Admin

Wprowadzenie tego typu innowacji wymaga wielu testów, jaki i korekt związanych z pluginem, co oznacza, że taka innowacja zapewne w przyszłości się pojawi, natomiast nie w najbliższych edycjach.

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...