Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

WinnerIsK_


Kijuu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: WinnerIsK_
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: 9.07 godzina 1.18
Opis sytuacji: Dostałem bana permanentnego za "całokształt" podczas tego gdy sobie spokojnie afczyłem, nie wiem jak mam to odbierać ponieważ nie zrobiłem nic za co mógłbym faktycznie tego bana dostać
Screen bana

received_759633989270685.webp

  • Superka 3

IMG_20230301_172411.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Za zaakceptowaniem odwołania, jeśli jest to perm, który miałby "przejść" z poprzedniej na tą edycję, to powinien od być dany od razu, a nie po 3 dniach gdzie gracz posiadał już topke czasu i chociażby z mojego punktu widzenia nic złego nie zrobił na tej edycji!!! Szczególnie gdy był afk podczas otrzymania blokady. Pozdro kiju 

Edytowane przez Koriks_
  • Superka 2

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WinnerIsK_ napisał:

#free kiju odajcie kija bo was przejade walcem i wjade z komianami na wasz dom esz? i macie czas do 15 bo inaczej wysadze wam ulice z domem

 

 

Edytowane przez albert
  • Superka 1
  • Mrozi 1
  • Skull 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#free kiju
ban jest przyznany losowo, jeśli jest to perm, który miałby przejść z poprzedniej na tą edycję, to powinien od być dany od razu, a nie po 3 dniach gdzie gracz posiadał już topke czasu
jest to kolejny błąd administracji która nie patrzy na graczy i rozdaje pierwsze lepsze bany 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Każdy się wypowiada a niestety nie jest obeznany w sytuacji. 
To, że gracz nie dostał bana po starcie nowej Edycji nie jest żadnym błędem, daliśmy mu szanse gry której nie wykorzystał. Było jasno powiedziane, że jeżeli złamie regulamin(oczywiście pomijając tu bzdety typu wulgaryzm/flood id) to dostanie perm bana. Postanowił używać cheatów stąd dotrzymujemy słowa i został nadany perm ban. 
Dajemy ogrom szans, ale jeżeli ktoś ma nas gdzieś to my też nie będziemy się bawić.

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1
  • Bleh 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
Teraz, WinnerIsK_ napisał:

Z tego co mi wiadomo za "cheaty" nie dostaje się perma 🤡

Nie wiem czego nie zrozumiałeś!
Dostałeś informacje, że z powodu swojego zachowania jeżeli złamiesz na tej edycji regulamin to dostaniesz perm bana. Jako Zarząd możemy takiego bana wydać szczególnie, że dostałeś ostrzeżenie więc nie zgrywaj niewiniątka i nie kłam w odwołaniu, że nie wiesz za co dostałeś bana 🙂

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ban został nadany bez powodu i jest to jeden wielki wymysł administracji. Ten ban nie jest za cheaty ,a za całokształt ,gdzie kijuu na tej edycji był grzeczny i nie miał obowiązku bycia przy komputerze będąc na serwerze. Jeżeli miałby to być ban za ,,cheaty" to warto by było najpierw sprawdzić Pana Kija, a nie banować go o 3 nad ranem. Za akceptacją podania!
 

  • Superka 1
  • XD 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto od siebie mogę dodać iż nie widać poprawy, nie wspominając już o okazaniu skruchy po powrocie z bana gdzie publicznie chwaliłeś się tym jak to nie miałeś ponad 200 upomnień jakby to był jakiś wyczyn. Ponadto teraz nawet zgrywasz głupiego zamiast się po prostu przyznać i wykazać jakiekolwiek chęci poprawy. 

(Ps. Dawanie emotki clowna pod odpowiedzią która jasno punktuje twoje zachowanie czy w odpowiedzi do HeadAdmina nie wydaje się być najlepszym pomysłem ale to tylko moja perspektywa ^^)

 

Oczywiście jestem za odrzuceniem.

 

Drugie Ps. Te xD pod tą odpowiedzią tylko potwierdza to co napisałem ^^

Edytowane przez Alcatraz96_
  • Superka 3
  • Like 1
  • Skull 1
  • XD 2

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Wypowiem się, bo znam sytuacje.
Gracz WinnerIsK_ był poinformowany, że dostaje szanse na normalną rozgrywkę, ale w przypadku złamania regulaminu nie będzie mógł jej kontynuować.

 

W momencie kiedy dostałeś bana korzystałeś z modyfikacji antyafk, o której posiadaniu dobrze zdajesz sobie sprawę.
Miałeś szansę, której nie wykorzystałeś, pretensje możesz mieć tylko do siebie.

 

 

 
  • Superka 2
  • Wow 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już Oskar wspomniał w odpowiedzi wyżej, gracz otrzymał szansę gry na serwerze z postawionym ultimatum.

Nie wykorzystał swojej szansy łamiąc regulamin co jednoznacznie pokazało nam, że nie chce grać na nim na równi z innymi graczami. 
 

Póki co blokada zostaje, nie wykorzystałeś danej od nas szansy jak i widać brak poprawy zachowania.

  • Superka 3
  • Like 1
  • Idk 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...