Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Lux_Perpetua

Rekomendowane odpowiedzi


Nick Administratora, który banował: Nolifequ
Kiedy to się stało?: Dzisiaj
Opis sytuacji: zostałem posądzony o cheaty i poprosiłem admin o podpunkt w regulaminie niebyła wstanie precyzyjnie określić podpunktu w regulaminie. I kwestie ,,współpracy" z mogę wyjaśnić w rozmowie (Ts3/Dc) - wynikają one sytuacji ,,trzecich"  
Screen bana374821557_Doodwoania.thumb.png.5eb46bd83f427eda3e7f4c0756487062.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Witam
Nasza rozmowa na Ts3 trwała 30 minut.
Podczas całej rozmowy nie wykazywałeś chęci współpracy (udostępnienie plików). W trakcie rozmowy chciałeś, abym przedstawił Ci podpunkt w regulaminie, który pozwala mi Ciebie sprawdzić.
Ten podpunkt Ci przedstawiłem - 13.1.1 Administrator na podstawie obserwacji oraz wskazań przez antycheat może podjąć decyzję o sprawdzeniu Gracza.
Chciałeś nagranie, które wskazuje na posiadanie przez Ciebie niedozwolonych modyfikacji, zostałeś poinformowany, że powód sprawdzania poznasz dopiero po połączeniu się z twoim komputerem.
Zostałeś poinformowany, że masz prawo do odmowy udostępnienia plików, ale ze skutkiem 10 dniowego bana. Kilkukrotnie informowałem Cię, jakie są konsekwencje jak nie będziesz współpracował.

W momencie, kiedy zrobiłem to po raz 3 i spotkałem się z kolejną odmową zostałeś zablokowany.
Miejscem twojego odwołania jest forum i to tutaj powinieneś przedstawić sytuacje, a nie wnioskować o rozmowę na Ts3, czy discordzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Odwołanie same w sobie jest próbą sklejenia słów, jednakże kontekst powiedzmy pozostał. Administrator słusznie wydał Ci blokadę, ponieważ odmowa wzięcia udziału w procesie sprawdzania wiąże się z odebraniem możliwości połączenia z serwerem na okres 10 dni. Jako osoba sprawdzana, wierząca w swoją niewinność powinna nie mieć żadnych skrupułów do wszczęcia procedury sprawdzania poprzez program umożliwiający kontrolowanie komputera sprawdzanego zdalnie. Kończąc wypowiedź, blokada na okres tygodnia i 3 dni pozostaje, a Tobie drogi Graczu proponuje pokojowe podchodzenie do takich spraw, ponieważ powołując się na regulamin chcesz nas utwierdzić w przekonaniu, że my, jako Administracja go nie znamy, a samo sprawdzanie Graczy sobie wymyśliliśmy.

 

 

Otóż nie.

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
54lL87y.gif

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...