Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Propozycja - cenzura wulgaryzmów celem likwidacji ostrzeżeń i banów


kordhell

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): Lepper_
Propozycja dotyczy (tytuł): cenzury wulagryzmów i innych przekleństw
Opis propozycji: Moim zdaniem lepiej by było z przekleństwami, zamiast upominania, zrobić tak, jak z 2137 czy jprdl - ocenzurować je. Na przykład wulgaryzm "ku###" po takiej cenzurze byłby słowem "kurde" i nie naruszałby zasad. Dzięki takiej cenzurze zbędne byłby upomnienia za wulgaryzmy, choć nie wykluczam, że mogą być dodatkową karą.
Dodatkowe SS'y: nie trzeba.

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Alcatraz96_ napisał:

Na nie, wystarczy po prostu umieć używać zdolności motorycznych oraz myślenia żeby nie walić wulgaryzmami na prawo I lewo. 

Owszem, wystarczy, aczkolwiek są ludzie, którzy klną na serwerze niczym przysłowiowy szewc. I z tego powodu, z myślą o nich wpadłem na takowy pomysł, gdyby chcieli się wypowiedzieć, dalej by mogli. 

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem na nie. Ciężko by było ocenzurować wszystko, zwłaszcza iż gracze po upomnieniach coraz częściej wtedy starają się omijać wszelkie wulgaryzmy na nowe sposoby.

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lepper_ napisał:

Owszem, wystarczy, aczkolwiek są ludzie, którzy klną na serwerze niczym przysłowiowy szewc. I z tego powodu, z myślą o nich wpadłem na takowy pomysł, gdyby chcieli się wypowiedzieć, dalej by mogli. 


To takie osoby będą konsekwentnie karane za swój brak wychowania i kultury osobistej.

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2023 o 21:44, Alcatraz96_ napisał:


To takie osoby będą konsekwentnie karane za swój brak wychowania i kultury osobistej.

Wypowiedziałem się, że jestem za tym, by taka cenzura była, lecz mogłaby być z ograniczeniami. Na przykład 5 przekleństw ocenzurowanych przez automat = wyciszenie.

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś już jest - większość wulgaryzmów jest cenzurowana automatycznie, niemniej jednak nadal otrzymuje się za nie upomnienia. Podtrzymuję swoje zdanie, które wyraziłem niegdyś w propozycji - mianowicie, że za te ocenzurowane automatycznie przekleństwa nie powinno być upomnień, z racji iż jeżeli gracz sam by to przekleństwo sobie ocenzurował (lub miał jakiś mod robiący to za niego), to upomnienia by także nie dostał.

Na TAK

  • Superka 1
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, według mojego gustu uważam, że to fatalny pomysł, już tłumaczę dlaczego. Przeklinanie jest okropnie złym nawykiem, używanie przekleństw jest niechlujne nieeleganckie i nie na miejscu. Używanie wulgaryzmów źle świadczy o osobie która ich używa, wychowano ją w zły sposób, mianowicie że jest bezczelna, nieokrzesana i nie potrafi panować nad swoimi emocjami.
Z pogodnym uśmiechem jestem zmuszony poinformować, iż jestem za odrzuceniem tej oto propozycji.
Jestem na NIE.

Edytowane przez bejmianek
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kolego! Nie od dziś wiadomo, że cenzura nic nie świadczy, gdy chcesz użyć słów na przekór. Doprowadzić tym do kłotni, ból i rozpacz tym wprowadzić. Nie jednemu na myśl przyszło, by napisać coś podłego, po złości - niemiłego. Musisz myśl pogodzić, że nikomu nie dogodzisz. Jesteś strasznie pomylony, pomysł ten jest odrzucony. 

Pozdrawiam serdecznie z rodzinką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2023 o 13:41, bejmianek napisał:

Witam, według mojego gustu uważam, że to fatalny pomysł, już tłumaczę dlaczego. Przeklinanie jest okropnie złym nawykiem, używanie przekleństw jest niechlujne nieeleganckie i nie na miejscu. Używanie wulgaryzmów źle świadczy o osobie która ich używa, wychowano ją w zły sposób, mianowicie że jest bezczelna, nieokrzesana i nie potrafi panować nad swoimi emocjami.
Z pogodnym uśmiechem jestem zmuszony poinformować, iż jestem za odrzuceniem tej oto propozycji.
Jestem na NIE.

To jest prawda, lecz czasem zdarza się, że po upomnieniu chcemy napisać coś ważnego. Z tego powodu pomyślałem, że skoro poprawia się błędu ortograficzne, czemu nie można byłoby poprawiać przekleństw?

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...