Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Rudzixonx


kordhell

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Lepper_
Nick osoby oskarżonej: Rudzixonx 
Miejsce wydarzenia: Czat serwera minecraft
Data i godzina wydarzenia: okolice 11:00
Opis sytuacji: W okolicach godziny 11:00 gracz Rudzixonx łamał regulamin wielokrotnie, co poskutkowało 6-godzinnym banem.
Dowody: Moje dowody to jego wiadomości, bardzo proszę:

[Gracz] Rudzixonx: józef hitler

[Gracz] Rudzixonx: adolf stalin

[Rudzixonx -> Lepper_] wypierdalaj

[Gracz] Rudzixonx: dajcie mi bana bo nie mogę wyjśćz tego gówna

[Rudzixonx -> Lepper_] ty cipo jebana

[RC]Rudzixonx został tymczasowo zbanowany przez KatyTop na 6 godziny za Obraza Administracji

 

Pozostałe znikły mi ze schowka.

Edycja polegała na dodaniu jednego elementu oraz na poprawie błędu w pisowni.

Edytowane przez Lepper_
Poprawa błędu oraz dodanie wypowiedzi

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Tylko ja nie rozumiem na czym polega skarga? Przecież gracz otrzymał bana, skarga chyba bez sensu lub ja jestem jakiś inny 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koriks_ napisał:

Tylko ja nie rozumiem na czym polega skarga? Przecież gracz otrzymał bana, skarga chyba bez sensu lub ja jestem jakiś inny 

Owszem, lecz wydaje mi się, że ban jest za krótki, więc ponawiam temat. Przynajmniej 48h powinno być

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to brak dowodów, po 2 jak widać niby, gracz został już ukarany banem na 6 godzin. Jeżeli uważasz, że kara jest nieadekwatna do popełnionego czynu i chcesz ją zwiększyć, to powinieneś napisać skargę na katy, a nie skargę na zbanowanego już gracza. Ponadto widzę, że to już kolejna z twoich skarg, który jest bez jakiegokolwiek sensu, więc proszę cię o wstrzymanie się z rzucaniem na lewo i prawo na wszystkich oskarżeniami, bo jedna dobrze napisana skarga daje większe efekty niż 100 takich wypocin jak ta. Dodajesz tylko dodatkowej roboty administracji, która musi to czytać, a mogłaby ten czas spędzić np. na organizacji eventu. Psujesz tylko graczom na których piszesz te niby 'skargi' opinię wśród graczy i administracji. Nie muszę dodawać, że jestem na nie w tej skardze. 

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz został ukarany za swoje czyny w odpowiedniej do swoich czynów długości kary. Nie dostałby kary tak jak proponowałeś co najmniej 48h, ponieważ tymi słowami co przedstawiłeś na to nie zasługiwał + wedle taryfikatora za pierwszy taki wybryk mógłby dostać maksymalnie 5h blokady. Na przyszłość, jeśli będziesz mieć podobną sytuacje, a Admin banujący będzie dalej na serwerze (tak jak ja byłam w tamtym czasie) to polecam od razu zgłosić to Adminowi, a istnieje wtedy szansa, że zmieni on od razu długość blokady. Obecnie od tamtego dnia gracz, którego zgłaszasz nie wszedł już na serwer, więc tym razem nie widzę sensu blokowania go bo i tak nawet nie odczuje tej blokady i nie wyniesie z tego żadnej nauki.

 

Odrzucam skargę

  • Superka 3

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...